PDA

Zobacz pełną wersję : SWIERSZCZE W TERRA - jak sie ich pozbyc?



zielonyfrajer
08-12-2011, 03:03
mam wyleg swierszczy w terra u kameleona! jak sie ich pozbyc? tysiace malutkich swierszczykow biegaja po terra, ciekawe ile z nich jest juz w pokoju i w calym domu? boje sie, ze zaczna mi podgryzac jaszczurke... :O na razie postawilam im jedzenie. poradzcie cos

cromat
08-12-2011, 06:27
wez wyjmij kamyka do innego teraa czy tam do czegos i jak najszybciej umyj całe tera tak zebyby byla tam woda i zeby sie potopily oj nie dobrze a jak zaczna grac w domu to :((((((((((((((((( no chyba ze lubisz ich spiew:)

...:James:...
08-12-2011, 06:35
jak wyjdą z terra to umrą z glodu wiem z doświadczenia :)

pozdrowienia

zielonyfrajer
08-12-2011, 12:13
Jutro robię im kąpiel; jak wyjdą to pójdą do kuchni i zawsze coś tam znajdą! A najbardziej się martwię, że zaczną kamka podgryzać!!! Ludzie na forum straszne historie opowiadają o krwiożerczych świerszczach.
Dzięki za rady... ::)

mantid
09-12-2011, 01:36
zakop w podłozu miseczke lub szklanke (tak zeby jej brzeg byl na rowni z poziomem podloza) i wsyp na dno troche cukru waniliowego. One to lubia i duza czesc powinna sie w ten sposob zlapac.

Male swierszcze nic kameleonowi nie zrobia a wiecej mu zaszkodzisz robiac rewolucje w terrarium niz jesli zostawisz te swierszcze. A po mieszkaniu i tak jez Ci pelno tego lazi - jeden z urokow bycia terrarysta....

zielonyfrajer
09-12-2011, 09:58
To bardzo dobry pomysł, dzięki.
Ale po mieszkaniu wcale nie chodzą, bardzo tego pilnuję! A jak coś zwieje, to zaraz kot łapie. One mi nawet nie przeszkadzają, nawet jak grają, ale inni domownicy...
Dzięki, zaraz im wstawię tą miseczkę - przy okazji wyhoduję sobie pokarm dla kamka.

42d3e78f26a4b20d412==