PDA

Zobacz pełną wersję : jak powinno



Pshemo
27-03-2013, 07:04
Jak powinno mieć terra świerszcz czy to może być słoik czy coś wogóle bo własnie dziś dostałem kilka świerszczy więc zastanawiam sie czy musza mieć dużo miejsca czy mało? A po za tym czym sie odżywiaja?? Prosze o pomoc:) z góry dziekuje

Pshemo
27-03-2013, 07:28
Aha i jeszcze jedna przerażaja mnie tu takie wieści ,że po kilku dniach zdechła modliszka , następny koles pisze zdechła modliszka i następny i nastepny. Co to jest w końcu jakie sa częste przyczyny sa niedokarmienia, źle przechodziły wylinki, albo zatrucia i wiele tego tu wymieniać. Martwi mnie to ,że sa ładne piekne ale szybko zdychają!!! Jak dać modliszkam najlepsze bezpieczeństwo? Bo czytam stare posty i sa takie tragiczne! modliszka death co to znaczy!!!!!! Czy może wszyscy teraryści modliszek źle hoduja czy co bo ja zaraz bede miał modliszki i niechce by zaraz mi zdechła!!!! RATUNKUUUUU

Flametong
27-03-2013, 09:25
swierszcze to sa straszne pakudy i moga ci sie pozabijac zeby tego nie robily to w slojiku utrzumuj im jakotaka wilgotnosc a do zarcia najlepiej salate przynajmniej ja tak daje i jest ok a terrarium dla swierszczy to chyba strata miejsca ale zalezy ile ich jest... modlichy najczesciej padaja ze starosci albo z powodu pasozytow ale to rzadziej no i po zle przebytych wylinkach jak bedzie miala jedzenie temp. ok 20-25 to wilgotnosc to wszystko powinno byc ok przynajmniej mojim tak sie dobrze zyje a jak chcesz wwwiiiiiiieeeeecej informacji to www.modliszki.com

PULSAR
27-03-2013, 10:17
Swierszcze mozna karmic tez pokarmem dla rybek, otrebami i platakami owsianymi. Lepiej napisz na forum "ZWIERZETA KARMOWE".

snake_pyton
28-03-2013, 07:56
Poza tym dużo modliszek pada z powodu chowu wsobnego, więc w najleprzych warunkach mogą paść bez wyraźnej przyczyny.

42d3e78f26a4b20d412==