PDA

Zobacz pełną wersję : apety paradox...



PiotrekP
30-04-2013, 06:14
mam te modliszki od malutkiego L1 teraz samcowi zostala 1 wylinka do dorslosci a samicą jeszcze dwie...
co mnie niepokoi to ich apetyt:/ strasznie malo i zadko jedzą .... podaje rożny pokarm, muchy swierszcze motyle itd.
samica niedlugo bedzie liniec ( widze po zawiazkach skrzydel) a ani razu sie jeszcze nie najadla tak by odwlok miała pękaty .... czym to może być spowodowane? za wilgotno ,za sucho? bo juz sam neiwiem :/
w jakich porach najlepiej je karmić?
w obecnej chwili ciagle coś latającego siedzi w terrariach ale nie widać zainteresowania:/ czasem prubuja cos upolować ale "chubiają" a potem ochota przechodzi...

PULSAR
30-04-2013, 07:19
One nie sa tak zarloczne jak sphdromantisy, ale zwykle pokarmem ktorego nigdy nie odmawialy byly muchy. Wloz do mniejszego terra, powinna upolowac.

PiotrekP
30-04-2013, 08:49
hmm akurat ich zarłoczność porownywalem z Pseudocreobotrami ktore wcinaja jak glupie a paradoxy nic....
moze masz racje ... od pewnego czasu nie podawalem much , ale dzis kupilem znow pinki i czekam na przepoczwazenie :)

dzieki za odp.

Remus
30-04-2013, 15:37
Zdecydowanie wolą owady latające niż np świerszcze.Ale tak jak już PULSAR wspomniał nie są zbyt żarłoczne w porównaniu z innymi gatunkami.

Nephentes_Hybrida
01-05-2013, 12:00
tak moje niczego innego oprócz much nie jedzą. za to membranacea oooooooo ta to na okrągło ma coś w pysku :P

42d3e78f26a4b20d412==