PDA

Zobacz pełną wersję : czemu nie kopulują



tomekm
05-05-2013, 02:57
posiadam parę s.gastric samica i samiec sa miesiąc po ostatniej wylince.Prubowałem dopuszczać samca dziesiątki razy ale on jakby nie widział samicy i odzodził w inną stronę . a gdy samica pewnego razy odwruciła sie w jego stronę on tak śmiesznie rozłożył odnuża chwytne i skrzydła i uciekł.o jeszcze jedno samiec ma dziwnie ukształtowany koniec odwłoka(wygląda to tak jakby mu jakaś czarna nitka z odwłoka wyatawała). co ma m zrobić aby doszło do kopulacji

Flametong
05-05-2013, 03:41
zdarza sie ze samce maja jakis defekt i nie beda nigdy kopulowac jak samiec bedzie niedaleko samicy to podmuchaj troche na niego popchnij w strone samicy z moim to podzialalo

BZYK
05-05-2013, 04:08
Miałem ostatnio podobną sytuacje,tylko u mnie było gorzej.Gdy samiec podchodził do samicy gdy ona go zauważała od razu przystepowała do ataku mimo że trzymała
świerszcza.Kilka razy je rozdzielałem.Normalnie myślałem że wezme coś na uspokojenie. Dopiero przy 5 Swierszczu i posadzeniu samca na samicy,samiec ją pochwycił.Nie wiem czy kopulował ale udało mu się ją uspokajać 24 godziny potem zginął śmiercią tragiczną, sami wiecie jak.Czy doszło do zapłodnienia będzie wiadomo jak się mlode wyklują, albo i nie.A tak na marginesie nie wiecie jak zrobić kaganiec dla modliszki,ja nie żartuje.

42d3e78f26a4b20d412==