PDA

Zobacz pełną wersję : dziwne zachowanie



iskierka682
02-09-2013, 08:21
1. moja s. gastrica l3 chodzi po dnie pudełka z "nosem przy ziemi" (jako podkład mam lekko wilgotny papierowy ręcznik), czy to normalne zachowanie? czy to moze oznaczać że wysysa wode z podłoża? może potrzebuje jakichś składników odżywczych, karmię tylko owocówkami.

2. moja druga s. gastrica l3 też sie dziwnei zachowuje, po wylince (dziś już 8 dzień) nie odzyskała apetytu, od tamtej pory zjadła tylko 2 całe owocówki i dwie głowy(zostawiając resztę) i tez chodzi z nosem przy ziemi. jak wrzucam muche to sie ogląda, czasem złapie ale odrzuca. poza tym robi sie jakas żółtawa i cały czas chudziutka i mała jest. poza tym wygląda to tak jakby miała problem z wydalaniem (wogle nie wydala). jak miała wylinkę to ta wylinka jej sie przykleiła do tyłka, ale potem odpadła, może to przez to??

co o tym myślicie? z góry dziękuję za rady. pozdrawiam

piteer
02-09-2013, 12:35
1.z pewnoscia spija wode z reczniczka...
2.jesli zle wyliniala i wylinka zostala jej na odwloku przez co niemoze wydalac to raczej marnie z nia bedzie..... a jesli jednak moze wydalac to wrzuc jej moze jakas mniejsza muszke i zobacz co bedzie...

iskierka682
02-09-2013, 13:01
wrzucam jej muszke codzienie, ale albo mucha zdycha sama, albo z odgryzioną samą głową. w każdym razie zaobserwowałam, że duzo pije, więc może jakaś glukoza by ja postawiła na nogi?

42d3e78f26a4b20d412==