PDA

Zobacz pełną wersję : Wylinka chyba sie nie udała!!



birkut
02-09-2013, 08:47
Moja gastrica po wylince jest jakos nienaturalnie krzywa, tak jakby jej tłów jest nienaturalnie zgięty w jedna stronę i odnoza chwytne rowniez. Dlaczego sie tak stalo i jakie sa tego konsekwencje?? i czy przejdzie??

dominik1
02-09-2013, 09:25
to nie powinno jej zaszkodzić ja takie też mam i jedzą ładnie są bym nawet powiedział żarłokami a jedna z nich pszeszła już wylinke i jest już normalna:)

birkut
02-09-2013, 11:10
a czy gastrica i w ogole kazda modliszka nie chce jesc po wylince?? bo troszke sie boje bo odwlok ma juz prawei plaski i bopje sie zeby nie padla?? Bylbym wdzieczny za odpowiedz:D i dziekuje za wczesniejsza:D

rozi
02-09-2013, 11:44
po wylince moge nie jesc przez jakis czas. daj jej cos niech sobie lata po terarium jak bedzie głodna to sobie upoluje. a z tym padaniem to nie tak szybko. miałem gastrice ktora zle przeszła wylinke i nie mogła polowac. bez jedzenia pociagnęła praiw miesiąc. a i tak sama nie zdechła tylko została pozarta przez pasikonika.

piteer
02-09-2013, 12:31
zalezy w jakim stanie jest ta modlicha ...
jesli ma zdeformowane odnoza chwytne w tym stopniu ze niemoze lapac zdobyczy to marnie z nia...
ale jesli spokojnie radzi sobie z jedzeniem to zwieksz jej troche wilgotnosc i temp (temp-25-30*) i karm ja dobrze to wtedy nastepna wylinke powinna przejsc dobrze (jesli niebedzie miala zbyt niskiego terrarium...) i powinna urosnąc duuza i zdrowa
powodzenia
pozdrawiam

birkut
02-09-2013, 12:57
dzieki wszystkim za rady tak zrobie!:D Tylko zeby jesc zaczela chciec bo jak narazie to wyglada na bardzo zmeczona, nie wiem czy to normalne ale tak siedzi na dni ma tam takiego malego swierszczyka wpuszczonego moze go zje, to bedzie chyba lepiej.

42d3e78f26a4b20d412==