PDA

Zobacz pełną wersję : czy ona nie zabije mi modliszki?



Oluś
05-09-2013, 12:58
Wcześniej miałam modliszke, ale niestety zaatakował ją świerszcz i zdechła :( Teraz mam nową modliche i nie chcę popełnic tego samego błędu. Jak myślicie, czy 3-centymetrową modliszkę może zaatakować (na śmierć) 3-centymetrowy świerszcz? Proszę pomóżcie mi, bo nie wiem co robić ;( !!!!!!!!!

dominik1
05-09-2013, 13:03
czy ja dobrze rozumiem 3 cm świerszcz kontra 3 cm modliszka??? ty w domu chcesz jakieś sporty walki urządzić czy od razu żeźnie?? to jest chyba oczywiste ze świerszcz wszama modliche modliszka jest zbyt delikatna zeby złapac takiego świerszcza a świerszcz skozysta z byle okazji i jak tylko da rade zje modliszke!!!

bestboy
05-09-2013, 13:17
po modliszce nic nie zostanie daj jej jakiś mniejszy pokarm lub wylęg świerszcza!!!!!!!!!!!!!

Oluś
05-09-2013, 13:26
oczywiście mam wylęg świerszczy ale zastanawiałam sie czy można dac jej te dorosle :) Ale dzięki za rade!! Napewno nie będzie żadnych walk ani żadnej żeźni!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!

m.borkowski
05-09-2013, 16:18
Kiedyś już pisałem - jak się nie ma mniejszego pokarmu, można wziąć dużego świerszcza i urwać mu tylne nogi. Staje się dużo łatwiejszym łupem, ale to ostateczność. Póki masz mniejsze, karm mniejszymi.

Zdrówko,
Borek

42d3e78f26a4b20d412==