PDA

Zobacz pełną wersję : Fajny Atak



katola
21-12-2013, 12:42
Dzis wieczorem(jakies 30 min. temu) wyciągnołem modliszke(gastricka-samica-subimago) z terra aby je zwilzyc, gdy ją wkładałem zblizyłem drugą reke aby po niej zeszła na liscia a ona zareagowała na ta ręke dosc ciekawie. Odgieła tułów w bok(odwlok byl w normalnej pozycji) i zaczeła wykonywac ruchy chwytnymi podobne do ruchów jakie wykonuja rece ludzi podczas pływania pieskiem-tyle ze ona robiła to z zawrotną szybkoscią. Było to dosc ciekawe i zatkało mnie choc trwało tylko 5 sekund.

obcy91
22-12-2013, 00:45
Sory Katola, ale trzeba to powiedziec w końcu po co zakładasz tak bezsensowne posty no i co mnie to moze obchodzic co twoja modliszka robiła dziś 30min. temu heh. Moja dziś robiła kupkę no i co takie to ciekawe?? Stary zastanów się co ty piszesz, najpierw opiepszasz tam kogos kto pisze jakies beznadziejne posty a teraz ty zaśmiecasz forum po co??

była o tym rozmowa nawet:

http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=62498&t=62498&v=f

katola
22-12-2013, 01:23
Pisze to nie poto zeby sie pochwalic , tylko po to zeby nowi nie mieli stracha ze modliszka ma rózne zachowania.
1.Nizej jest gdzies temat o trzesawce modliszek
2.forum jest nie tylko do zadawania pytan ale tez do dzielenia sie uwagami i doswiadczeniami
3.Jak ci to nie pasuje to po co wogóle cos piszesz?

Predator
23-12-2013, 03:03
Moim zdaniem to ciekawa obserwacja, ja takiego czegoś u swoich nie zauważyłem. A jak cie to nie obchodzi to po co wogóle odpisujesz?? Mnie nie interesują legwany zielone i co, mam pisać przy każdym temacie "po co to piszecie, co mnie to może obchodzić"?

obcy91
23-12-2013, 03:33
predator - wiem nie potrzebnie się uniosłem i to było zbędne. My z Katolą juz sobie wytlumaczyliśmy o co chodziło itd.

katola
23-12-2013, 08:46
tak jest all right

42d3e78f26a4b20d412==