PDA

Zobacz pełną wersję : Maja samica ma nie równe skrzydła POMOCY



manthis
09-01-2014, 04:00
Kupiłem sobie najpierw samca l2 żeby było śmiesznie i trudniej męczyłem się z owocówkami aż nastała plaga :) i mnie matka za uszy wyszarpała ale dobra kochałem go i pieściłem jak tylko umiem przeżył teraz ma już zaczątki skrzydeł (znak ze nie długo będzie imago ) idę wesoły do sklepu zoo kupuje u świetnego terrorysty Przemka samice ładna ale skubana wielka (ale Ok) ona je + je +je + je ale z niej żarłok :) będzie imago ??? i stało się za 3 dni jest imago
Pięknie wygląda, ale skrzydełka jakieś takie przezroczyste (a samiec nic dopiero 30 będzie miał tzn. 2 marca:) imago będzie), ale te skrzydełka mnie zastanawiają wziąłem ja na paluszek żeby pokazać dom, bo tak kultura wymaga w końcu to gość patrzę a ona nie może sobie dać rady z zamknięciem skrzydełek i wygląda hm jak na zdjęciu i tu jest mój problem czy samiec będzie umiał ja teges · czy takie skrzydełka nie przeszkadzają czy lecieć do Przemka po 2 samice i kiedy po imago samca mam go dopuścić proszę o odpowiedz, bo nie wiem, co mam robić?

leviatan
09-01-2014, 07:00
nie zbym się czepiał ale mogłeś zadać tylko pytanie a nie opowiadać nam swą smutną historie :) samiec musi być jakieś ponad tydzień po imago.

Pioprek
09-01-2014, 14:38
A nawet 2 tygodnie...:]]

manthis
11-01-2014, 05:52
ale co ze skrzydłami czy nie beda przeszkadzac??

42d3e78f26a4b20d412==