PDA

Zobacz pełną wersję : Nie chce jesc.



Casull
04-05-2014, 04:23
Witam wszystkich bardzo gorco.
Kupilem 3 dni temu na Allegro taki gatunek modliszki PLISTOSPILOTA CAMERUNENSIS o wymiarze L1.
Trzymam ja w pudeleczku po kliszy z dobra wentylacja tak jak zalecil sprzedajacy. Podalem jej zaraz owocowki i nic. Probowalem male muszki i tez nie je. Dzisiaj widze ze chyba przeniesie sie do krainy wiecznych lowow bo juz nawet nie ma sily stac tylko lezy lapami do gory. Nie wiem moze ja popelnilem jakis blad gdyz jest to moja pierwsza modliszka w hodowli. Prosze o rade.

Igor6
04-05-2014, 05:12
Jezeli jest to twoja pierwsza modlisza w hodowli to wybrałes zly gatunek. Powieniene3s wybrac lepiej jakiegos Sphodromantisa np S. Gastrica czy S.sp. tanzanij a te obiawy to najprawdopodobniej wylinka. Powienienes jej zwiekszyc wilgotnosci i przyczepic ja jakos to przykrywki.

dr1zzt
04-05-2014, 05:27
A gdzie tam zle wybral. Plistospiloty sa rownie latwe w hodowli jak hierodule i sphodromantisy.
Casull: Miales za mala wilgotnosc w pudeleczku, albo trafil ci sie slabiak. L1 nie kupuje sie po 1szt.

PULSAR
04-05-2014, 08:10
Pewnie padł, bo po prostu był jakiś felerny, niektóre modliszki L1 są słabe i bez wyraźnej przyczyny padają. Albo za mała wilgotność, tak jak napisał dr1zzt, tylko że wtedy modliszka chociaż by jadła...

42d3e78f26a4b20d412==