PDA

Zobacz pełną wersję : Giełda w Ostravie??!!



Frontside
13-12-2011, 06:43
Czy ktos ma jakies informacje na temet giełdy terrarystycznej odbywajacej sie w Ostrawie. jak tam dojechac, kiedy sie odbywa i w jakich godzina. bede bardzo wdzieczny za wszelkie informacje!!!

Łukasz U.
13-12-2011, 10:28
Nie radze parkować samochodu w pobliżu giełdy. Polskie lotne patrole celne spisują nr rej. i na przejściach granicznych jest "specjalne" traktowanie. Wiem z doświadczenia, opisywałem już kiedyś swoje przygody na tym forum. A tak w ogóle po pierona na giełde do ostrawy przeciesz zachodu sobie tylko narobisz ze wszystkimi papierami koniecznymi do legalnego sprowadzenia czegoś do Polski?

pylius
13-12-2011, 22:03
dlatgo trzeba sprowadzac to nie legalnie - proste .

Frontside
14-12-2011, 04:45
Dzieki za ostrzezenia ale nie o to prosilem tylko prosilem o miejsce tej gieldy i czas w jakich sie ona odbywa i moze jakies adres internetowy czy jakies namiary zebym mogl sie dowiedziec wiece. Jezeli bym cos kupowal to kupil by i przewiozl nielegalnie ale nie wiem czy w ogole bede cos kupowal. Chce sie przejechac i zobaczyc jak to wyglada i co tam mozna dostac :-) Wiec Łukaszu jezeli mozesz dac mi jakies dane to prosze zrob to :-)

42d3e78f26a4b20d412==