PDA

Zobacz pełną wersję : stronka o modliszkach



kaczi
10-05-2014, 01:45
moze juz ktos widzial ta stronke . . . ja widze ja pierwszy i wydaje mi sie dosc ciekawa ;)

www.mantiskingdom.com (http://www.mantiskingdom.com)

Lukas_d2005
10-05-2014, 02:03
rzczywiście fajna stronka
ekstra filmiki są:P

kaczi
10-05-2014, 02:32
nom filmiki tez mi sie podobaja:) pierwsza klasa;)

tobio
10-05-2014, 02:50
A ja mam na myśli stworzenie czegoś podobnego, stronki która będzie zawierać dużą galerię zdjęć do oglądnięcia.

piteer
10-05-2014, 02:56
widzialem juz dawno...

no fajna stronka :P

Igor6
10-05-2014, 03:04
ciekawa stronka

ława
10-05-2014, 03:35
a według mnie stronka jest taka średnia ;P bardziej przypomina blog z onetu niż stronke o modliszkach .

dodatkowo jest po angielsku i niektóym może to sprawic problemy ,a filmików jest mało (6 ?? ) i są beznadziejnej jakości ;P wszystko się rozmazuje itp.

Clip
10-05-2014, 04:14
ława to zrób coś lepszego :/
Języka trzeba się uczyć :)

Saurus
10-05-2014, 05:20
Strona jest wg mnie swietna, dosc wyczerpujace opisy hodowli gatunkow- niektore informacje sa podawane podwojnie, z doswiadczen 2 roznych osob (widac wyraznie, ze nie jest to wiedza z netu czy ksiazki- autor/autorzy pisza o tym, jak to bylo u nich).

kaczi
10-05-2014, 05:22
ława taki kozak jestes? to zrob podobna . . . a umialbys chociaz blog na onecie zrobic?

tez moge stwierdzic ze twoje niektore pytania zadawane tu na forum sa conajmniej smieszne . . .
krytykowac kazdy potrafi . . .

Lukas_d2005
10-05-2014, 05:38
...ale nie każdy potrafi zrobić :) zgadzam sięz kaczi'im co do języka to nieco sięz nim zgodze,przydałaby siępo polsku,bo wiele wyrażeń nie jest za zbytnio na poziomie klas gimnazjalnych :P

Saurus
10-05-2014, 05:56
To zalezy na jakim poziomie masz angielski i co sam robisz w tym kierunku (duzo daje czytanie ksiazek po angielsku, wiem z doswiadczenia :P )- ja teraz skonczylem 3 klase gimnazjum i nie mam problemu ze zrozumieniem czegokolwiek na tej stronie :P

Snapek
10-05-2014, 06:25
Ława jak coś strzeli ;) Strone można spokojnie powiedzieć że jest świetna ja tam nic nie widze żeby się rozmazywało widać że ktos sie postarał robiąc ta strone i ma doświadczenie w modliszkach.

metuchen
10-05-2014, 07:20
Jest to jedna z najleprzych stron internetowych w USA o modliszkach. Zalozyl ja pan Deshawn. Jest on zaufanym i bardzo dobrym hodowcom modliszek. A takze ma duze doswiadczenie jak malo osob.

ława
10-05-2014, 07:25
ja pierdziele wy jacyś dziwni jesteście

zamieszczas link do stronki po to żeby każdy skomentował co o niej sądzi ,a jak ktoś skomentuje negatywnie to do gardeł się rzucacie ;]

może mam złe sterowniki czy coś , ale filmiki uważam za beznadziejne bo (może tylko u mnie) ,ale ich jakość jest słaba :/

no spox może u was działa normalnie :/

nie widze problemu żeby od razu się czepiać ;]
ja skrytykowałem bo u mnie jest coś z nią nie tak :/ myślałem ,że tak po prostu jest :/


PS. "...umiałbyś chociaż zrobić blog na onecie?? ... "

Ej nie jestem takim kretynem
mam nawet swoje forum na members.lycos.co.uk które zrobiłem w 3klasie podstawówki ;] bo wtedy lubiałem się w to bawić ,a teraz mnie to nie kręci.
Jeśli ktoś jest gotów mi pomóc to z chęcią przerobie to moje forum (to jest portal +forum ) oczywiście jest tez mozliwosc zamieszczania zdjec itp.
wiec jesli ktos mi pomoze to z checia przerobie to na stronke o modliszkach ;P

Igor6
10-05-2014, 09:50
Co prawda u mnie filmiki tez sie w niektorych momentach rozmazywały ale sa bardzo ciekawe( pokazane ataki roznych gatonkow modliszek) a co do tlumaczenia to mozna na translator czy cos w podobiu :) i juz wszystko jasne(translator nie przetlumaczy tak jak np. nauczyciel ale spox)

piteer
10-05-2014, 13:40
a ja mysle , ze powinniscie sobie dac spokoj z robieniem stronki o modliszkach...
zauwazcie ze z polskich stron zetelne informacje mozna znalezc tylko na modliszki.com

wniosek:
jezeli nie masz odpowiedniego stazu w hodowli nie masz co sie zabierac za stronke

42d3e78f26a4b20d412==