PDA

Zobacz pełną wersję : www.modliszki.xt.pl - www.to.nio.pl



tobio
12-05-2014, 10:59
Witam,

Od pary tygodni wraz z Wojtyla, tworzę stronę o modliszkach. Jest to prosta witryna, która zawierać będzie podstawowe informacje na temat modliszek, ciekawe artykuły i dużą galerię ze zdjęciami.

Dużą o ile Wy pomożecie mi ją stworzyć. Chciałbym abyście udostępnili mi swoje zdjęcia i pozwolili umieścić je w galerii. Każda fotka będzie oznaczona (podpisana) nickiem osoby która ją nadeśle.

W dziale zdjęcia na tym forum jest wiele pięknych zdjęć modliszek, dobrze by było aby znalazły one swoje miejsce w sieci i pomogły rozwinąć się polskiej terrarystyce.


Stronka jest już trochę zrobiona i znajduje sie pod tymi adresami:

www.to.nio.pl - główny adres który oczywiście będzie zmieniony
www.modliszki.xt.pl - alias



PROSZĘ NIE USÓWAĆ ANI NIE PRZENOSIĆ TEGO TEMATU, PONIEWAŻ DZIALŁ "STRONY INTERNETOWE" JEST ZADKO ODWIEDZANY A TUTAJ ZOBACZY GO WIECEJ HODOWCÓW MODLISZEK, BARDZO MI NA TYM ZALEŻY.

Wojtyla
12-05-2014, 11:03
Jeszcze jedno :)


jakby ktos byl zainteresowany pomoca w pisaniu artykułów
to prosze pisac na gg 4764779

Igor6
12-05-2014, 11:45
No fajna stronka. Zycze powodzenia w jej tworzeniu i zeby dorównała albo i przewyrzszyła strony z zachodu:)

Lukas_d2005
12-05-2014, 12:26
No i Tobio dopiął swego,obecałem kiedyśże ci podeśle foty,jak dorwe sprzęt (bo tak to komórą robie) albo jak je będzie bardziej widać na tych fotach :P

Jedna drobna sprawa, w dziale gatunki,gdzie jest spis modlich dostępnych w polsce aż razi w oczy Gongylus Gongylodes :] gdzie ty ją dostaniesz?? Z coronatusem teżsą "niewielkie" kłopoty ;)

Ogólnie stronka zapowiada siębardzo ciekawie życze powodzenia :)

piteer
12-05-2014, 12:48
hmmm
powiedz mi gdzie z powodzeniem dostane :P
Hierodula Unimaculata
Gongylus Gongylodes
Sphodromantis Lineola
Rhombodera Basalis

a tak pozatym nie zapisales creobroterow :P
umiesc to alfabetycznie :P
skupiajcie sie na galerii :P

pozatym obleci :P

pozdro

leviatan
12-05-2014, 13:07
jeszcze kilka gatunków nie powinno się tam znaleźć (T. ehrmanni, popa undata- teraz już nie ma podziału pop na spurca i undata, występują jako popa spurca).
Należałoby dodać także Cilinie: humeralis, chopardi, P. occelata, C. gemmatus, pictipennis i reszte C. a także Ceratomantis saussurii i widziałem na forum mantid sprzedawał dwa nowe gatunki: Rhombodera extensicollis ,Taumantis sigiana (chociaż ten pierwszy to nie taki nowy) :P

piteer mówisz żeby zajeli się galerią... a wysłałeś im jakieś foty? przy takim małym "gabarycie" modliszek jaki posiadają (posiadali) fotek wszystkim gatunkom nie zrobią, dlatego proszą o pomoc. Ja wyslę fotki z kopulacji tenoder (tylko musze roziego spytać- bądź co bądź to on robił foty, ale to mój samczyk zapładniał samice :P) a także S. sp Tanzania imago samiczke.

Wojtyla
12-05-2014, 13:34
napewno dostawa moich fotek bendzie po wakacjach :):):)

piteer
12-05-2014, 13:43
a ja niemam cyfrowki :P
najpier powinno sie zbierac info i fotki a potem zrobic stronke:P
ale skoro juz jest...

tobio
12-05-2014, 13:45
Dziękuje za odzew !!! Mam nadzieję że jeżeli choć garstka osób zechce nam pomóc to razem stworzymy coś fajnego i wartego uwagi.

P.S
Poprawki w gatunkach zostały już wprowadzone :D

Wojtyla
12-05-2014, 13:59
piteer :):):)
jak niebylo strony to nikt z tobiem nie chcial współpracowac

Black Rider
12-05-2014, 14:06
No ja myślę ze coś wyjdzie :] Żeby to niebyło "5 minut". Na gg Ci napisałem moje uwagi.

piteer
13-05-2014, 00:39
no tez prawda

Saurus
13-05-2014, 02:10
Ja moge jeszcze w najblizszym czasie dostarczyc zdjec Phyllocrania paradoxa i Plistospilota guineensis- jeszcze nie sa dorosle, ale juz mozna spokojnie zdjecia zrobic :)

leviatan
13-05-2014, 02:13
Na sesje zdjęciową czekają: Cilinia humeralis L4, chopardi L8 samica i L7 samiec, C. gemmatus L3, C. saussurii L2 i w środe przyjdzie samica imago P. walhbergii. Tyle fotek mogę dostarczyć.

tobio
13-05-2014, 02:44
Bardzo fajnie ! Dzięki za chęci do pomocy ! Jeżeli nadal będziecie chcieli pomóc to kontakt ze mną jest taki:

gg: 1510035
email: tonio891@wp.pl

Wojtyla
13-05-2014, 02:54
spoko tylko jakby cos to fotki do tonia bo ja dzisiaj wyjerzdzam

42d3e78f26a4b20d412==