PDA

Zobacz pełną wersję : Strona www.modliszki.nio.pl już powstała ! ZAPRASZAMY !



tonio
28-05-2014, 16:02
Witam,

I oto jak mówiłem parę tygodni temu powstała nowa strona o modliszkach ! Wraz z Wojtyla stworzyliśmy stronkę na której znajdziecie :

-artykuły
-galerie
-faq
-i wiele innych ciekawych rzeczy

Zapraszam każdego terrarystę do częstego odwiedzania naszej stronki, ponieważ jest ona aktualizowana 2 razy w tygodniu !

www.modliszki.nio.pl - ZAPRASZAJĄ !!!


Pozdrawiamy, Tonio i Wojtyla

Wojtyla
28-05-2014, 16:07
No jeszcze niedokonca jest skonczona ale juz cos mozna obejrzec i przeczytac :D
Z czasem napewno przybendzie troche artykółów i zdjec

zapraszamy

jakby ktos chcial wrzucic foty do galeri to gg w profilu

Guttata
28-05-2014, 17:22
Wygląd stronki - super, jeszcze kilka artykułów, opisów i uzupełnione FAQ i będzie na prawdę ekstra.

kudlaty
29-05-2014, 00:41
Bardzo fajny schemat budowy odnóża (my z Mantidem też planujemy zamieszczenie schematów budowy ale z braku czasu wszystkie aktualizacje się przeciągają) - zazdroszczę ;)

Gratulacje!

Snapek
29-05-2014, 01:51
Ja myśle że trochę przesadzili z ta lista gat."ktore mozna z powodzeniem zakupic w polsce" kilka gat. jest prawie wogule niedostepne, poszczególni hodowcy je maja.

Saurus
29-05-2014, 01:57
Jest lepsza niz poprzednia wersja, ale radzilbym ci "zatrudnic" kogos zeby sprawdzal ortografie ;P Rysunek odnoza chwytnego sam robiles?
No i z lista gatunkow swobodnie dostepnych przesadziles- D. lobata w zasadzie nie jest (jeszcze) zbyt odstepna, ja i Pulsar mielismy szczescie ze na nia trafilsmy, C. gemmatus widzialem raz u jednego Czecha w Swietochlowicach, Hymenopus coronatus tez nie sa chwilowo dostepne i nawet jak ktos bedzie mial wyleg, to nie w takiej ilosci, zeby byly jakos bardzo dobrze dostepne ;)

tonio
29-05-2014, 02:18
Rysunek odnóża chwytnego narysowałem na podstawie innego obrazka który takie właśnie odnóże prezentował.

leviatan
29-05-2014, 03:16
Saurus niezgodze się co go C. gemmatus !! Ja kupiłem w Polsce ostatnio dwie sztuki L1 po 15 zł. Są one już L4 i to samczyk i samiczka. Jak chłopak który je sprzedawał przyjedzie z wakacji to kupie więcej :P

Saurus
29-05-2014, 03:24
Ale chyba nie nazwalbys ich swobodnie dostepnymi?

PULSAR
29-05-2014, 06:22
Stronka fajnie zrobiona, jesli wszystkie zdjecia i materialy sa rzeczywiscie Wasze, to na razie dobrze Wam idzie, gratuluje.
Popracowalbym nad ortografaia i ogolnie ukladem strony, ale w koncu strona jest w fazie tworzenia, wiec luz:)

Wojtyla
29-05-2014, 08:34
Zdjecia sa podpisane kto je robił :)

pierzu
29-05-2014, 09:21
spoko stronka ja bym dodał jakieś dobre sposoby uzyskania karmówki!!! wiecie w stylu jakieś sposoby na dobrą karmę dla owadow karmowych..tak dla początkujących i nie tylko tak pozatym to 4+ bo troche jeszcze trzeba dopracować (nieukrywajmy)ale mi sie podoba!!

Wojtyla
29-05-2014, 11:19
Tak wiemy w najblizszym czasie bendzie trzeba poprawic ortografie :)

Saurus
29-05-2014, 11:21
Ale widze, ze nadal sie bez sensu pakujesz w samego html :P Z odrobina PHP duzo latwiej ;P

Black Rider
29-05-2014, 11:35
Jak na początek zapowiada się nieźle :) Ale jak jzu mowili przedmowcy trzeba popracowac nad kilkoma bledami.

tonio
29-05-2014, 13:39
Dzięki za to że w nas wierzycie :D Cały czas robimy coś na stronie, poprawiamy błędy, dodajemy itp.

Saurus
Pozdostaje przy HTMLu ponieważ nie znam się na php i jakoś mnie do tego nie ciągnie :D Jak narazie podoba mi się to co zrobiłem i nie narzekam ze jest to zwykły prosty HTML :D

Saurus
29-05-2014, 13:42
Przy poprzednim schemacie zrobilem ci wersje z uzyciem php zeby bylo latwie wprowadzac niektore zmiany, bylo dobrze, ale sie uparles zeby miec to zrobione prymitywnie i przy np. zmianie przyciskow w kazdym pliku wstawiac nowy kod ;P

tonio
29-05-2014, 14:29
Saurs skąd ty możesz wiedzieć czy ja muszę cały czas bawić się we wstawianie przycisków ? :D Mam dobry program i to mi wystarczy :D Nie bój się o to w czym robię tą stronę :D Zapraszam cię jednak do jej odwiedzania jeżeli cię to interesuje. Wiem że towoja wiedza o modliszkach jest dużo większa od mojej ale mam nadzieję że jeszcze nie raz przydadzą się tobie informacje które zamierzamy tam umieścić wraz z chłopakami.

Zrobił się mały offtop :D

Mesh
31-05-2014, 02:11
Co do C. Gematus to ostatnio w świętochłowicach czech mial na sprzedasz także sie zaopatrzylem .. wogole ostatnio w świętochlowicach byl duży wybór modliszek, nawet P. Ocelatty sie trafily.

42d3e78f26a4b20d412==