PDA

Zobacz pełną wersję : chora czy co??



pierzu
09-06-2014, 03:51
Mam problem z moją HIERODULĄ a mianowicie nie je już z tydzień (coś koło tego)i nie zrzuca wylinki więc nie wiem co jest grane .Za bardzo się tym nie martwie bo wiem że może długo wytrzymać bez jedzenia ale chce wiedzieć co jest grane.A juz drugi dzień nie widze nowych kupech czyli juz się "wypróżniła" >Jak ktoś już miał taki przypadek to niech napisze;dd A jak ktoś nie miał a wie też niech napisze;ddd kontakt w profilu!!

tonio
09-06-2014, 04:44
Ja miałem identyczny przypadek z moją hierodulą. Myślałem że jest już padnie, ponieważ od przejścia wylinki nie zjadła niczego a trwało to jakiś tydzień. W ciągu tego tygodnia była tak słaba ża wspinając się na sufit pudełka, często spadała na ziemię i z trudem się podnosiła. Myślałem że jest to spowodowane spadkiem temperatury w moim domku, tak więc przeniosłem ją w cieplejsze miejsce i wrzuciłem do jej pudełka jakąś zieloną gąsienicę która znalazłem na kalafiorze. Na następny dzień załapałem się na chwilę gdy modliszka wcinała tą gąsieniczkę i pewniej poruszała się po pudełku. Jak do tej pory jej stan jest stabilny i nie zauważyłem pogorszenia sytuacji.

pierzu
09-06-2014, 07:08
tonio ty miałeś takie coś po wylince a ja mam już troche po niej(już powinna być następna)a więc mimo iz podobne przypadki to jednak różne;//// mi się zdaje że to wylinka bo przed nią bardzo dużo jadła i teraz jest aktywna i wisi głowa w dół(jak gatrica)!!

frydrych1
09-06-2014, 08:34
spokojnie modlichy nieraz u mniew domu nie jadly dluzej przed wylinka szczegolnie te starsze

Lukas_d2005
09-06-2014, 09:34
A tak nawiasem mówiąc ile modliszka może wytrzymać bez jedzenia? Tzn nie chodzi mi tak żeby już ledo ciągnęła :P Tak mniej więcej u osobników np L1-L4 , L5- L7 i dorosłe :)

PilotHawk
09-06-2014, 12:00
A ma napelniony odwlok?
Co pierzu?

pierzu
09-06-2014, 14:51
Jak napełniony ???chudy zależnie jak go spłaszczy;d

PilotHawk
10-06-2014, 00:42
aha bo mialem taki inny problem z moim samcem Plistospilota guinennsis.
Miala gruby ale pusty odwlok pozniej okazalo sie ze ma zatkany odwlok chyba kupa
probowalem jej woda odkleic ale sie nie dalo bo to byla jakas blona. I umarl kilka dni temu niecaly tydzien. Musialo bolec :(:(:(

pierzu
10-06-2014, 08:29
Już jestes w porządku to była wylinka:)))))teraz schnie ładnie przybrało jej prawie 2cm (dużo)ale fajnie:))!!!

PilotHawk
11-06-2014, 04:13
nooo brawoooo!

hmmm...ladnie zrymowalem co? :) heh

42d3e78f26a4b20d412==