PDA

Zobacz pełną wersję : do wszystkich użytkowników forum



mantid
19-06-2014, 09:52
Odnosnie postów typu kupie/sprzedam na tym forum:

Posty 'sprzedam' będą kasowane (definitywnie).
Posty typu 'kupiem jakons fajnom modliszke' tudziez ' kupie modliszki' beda tez kasowane.

Dopuszczamy tylko posty czysto matrymonialne typu "szukam samca/samicy okreslonego gatunku" -prosze o podawanie w tytule posta plci i gatunku, a w tresci namiarow kontaktowych (maila tez) i ewentualnych szczególow.

Odpowiedzi na 90% pytan zadawanych na lamach tego forum znajduja sie na naszej stronie internetowej wystarczy poszukac - nie dziwcie sie jezeli wasze posty z banalnymi pytaniami beda znikac (zwlaszcza jesli beda tam bledy ortograficzne).

pozdrawiam

mantid

Igor6
19-06-2014, 10:52
i bardzo dobrze.... juz wiele razy sie mowiło ze takie posty powinno sie umieszczac przynajminiej na giełdzie..... a i tak sie znowu powtarzały...... i bardzo dobrze ze beda kasowane.... JA POPIERAM !!!

Keplianica
19-06-2014, 11:56
Popieram w całej rozciągłości

Mnemic
19-06-2014, 12:25
wszystko mi jedno
i tak co dwa dni znow beda sie pojawiac te same tematy np. "jak zlapac muszki owocowki ???"
:)

Black Rider
20-06-2014, 17:35
Mantidzie. Jedno pytanie.

Odpowiedzi na 90% pytan zadawanych na lamach tego forum znajduja sie na naszej stronie internetowej wystarczy poszukac - nie dziwcie sie jezeli wasze posty z banalnymi pytaniami beda znikac (zwlaszcza jesli beda tam bledy ortograficzne).

Co z dyslektykami, ja akurat nie mam tego problemu, ale jak widac niektorzy maja i chyba bedzie trzbea to zaakceptować?

Vixa
21-06-2014, 10:33
heyyyyy....... a czy do błędów ortograficznych nie zalicza się też nie używanie polskich znaków?? :>

Saurus
25-06-2014, 09:04
Black Rider- a ilu tu masz na forum PRAWDZIWYCH dyslektykow, a nie leniow zaslaniajacych sie papierkami? Mi na razie przychodzi do glowy tylko jeden- Baku, i jemu to mozna wybaczyc bo przynajmniej pisze ciekawe rzeczy ;)

mantid
27-06-2014, 07:53
nie trzeba go bedzie zaakceptowac... to, ze ktos jest dyslektykiem nie stawia go ponad elementarnymi zasadami kultury wypowiedzi... zwlaszcza ze poblazanie dyslektykom tylko ich rozleniwia i demoralizuje, zamiast zmobilizowac do pracy nad sobą. Dysleksję da sie zwlaczyc trzeba tylko chciec (znam kilka osob ktorym sie to udalo).

Idąc Twoim tokiem rozumowania powinnismy akceptowac rowniez kretynów, którzy zadają kretynskie pytania - bo tez mają problem i to nie z modliszką gwinejską tylko z głową...

piteer
27-06-2014, 09:49
wlasnie mantid co z niestosowaniem polsich znakow?
ja moge sie dostosowac i pisac wszystkei polskie znaki... ( nie pisze z lenistwa :P )

42d3e78f26a4b20d412==