PDA

Zobacz pełną wersję : jajka patyczakow



Black
09-08-2011, 17:08
Witam!
Czy jajka patyczakow z kazdym razem musze wyciagac z odchodow jak sprzatam terra. czy moge wszystko przesypac razem z odchgodami do pojemniczka?
Czy wykluwajace sie patyczki wyjda spod piasku do terrariow lub torfu? Narazie nie mam podloza ale w duzym terra chce miec ladnie.

Pozdrawiam!
Dawid/Black
3City

Tusipek
09-08-2011, 23:18
Cześć, czy jak mam 4 malutkie świerszcze w terrarium z paytczakami to będą zjadać jaja patyczaków?

Pozdro.

adampl
09-08-2011, 23:45
Black: możesz spokojnie przesypać do pojemniczka i jajka i odchody; jednak trzymająć wszystko razem wzrasta prawdopodobieństwo rozwoju pleśni (najpierw pojawai się na odchodach)
Black: wylkuwające się patyczaki (n. indyjskie) wyjdą, ale spod cienkiej warstwy, jak przysypiesz jajo kilkucentymetrową warstwą - padną [warto popytać jeszcze o to innych hodowców]

Tusipek: podobno świerszcze jedzą wszystko... mogą uszkodzić skorupkę jaja = śmierć ptyczaka [popytaj o to innych hodowców]

pozdrawiam:

Black
10-08-2011, 16:18
Ok dzieki. Tak mi sie zdawalo ze moze wyjda spod cienkiej warstwy piasku tym barsziej torfy bo jest letkki. Wczoraj siedzialem chyba 1,5 godz. wybierajac okolo 100szt jajek:)))

Pozdrawiam!
Dawid
Kameleon, patyczaki;)
3City

TOMS@HAUSE
08-09-2011, 01:37
www.tomshouse.prv.pl przeczytaj temat miesiąca jest poświęcony jają u owadów.

42d3e78f26a4b20d412==