PDA

Zobacz pełną wersję : p.rogate+...



Kaśka
12-11-2012, 07:04
Mam zamiar zrobić sobie terra o wymiarach dł. 30, szer. 30, wys. 50.
Mam pytanie czy w tym terra razem z dorosłymi patyczakami (młode oddzielnie) mogę trzymać jakieś inne zwierzęta np.: małe żabki?
Wiem że żabki potrzebujął basenika więc pomyślałam że zrobie wnim małe oczko wodne nad którym zamocuję półeczke skalną czy nawet z kawałka kory aby zapobiedz wpadaniu jajeczek i owadów do wody. Czy można tak zrobić, czy może jednak te zewierzątka będą sobie przeszkadzały?

Fredomirek
12-11-2012, 07:29
Będą stanowczo, żaby mogą polować na patyczaki, zresztą wymagają zupełnie innych warunków. Jeśli karmisz jeżyną mogłyby żaby się po prostu pokłóć. Odradzam stanowczo.

Pozdrawiam, Piotr

Tobasz
12-11-2012, 07:30
Mysłe ze nawet zwykła śateczka nie zabezpieczy jajek :(
prawdopodobne co kilka dni bedziesz wyławiała patyczaki (nieżywe) z wody
Zabki mogą uszkodzić a nawet zjeSć patyczaki :/
a twoje terrarium nie jest znowu takie duże :/

skoro hcesz wykozystać miejsce na dół polecam Kruszczyce :) jest wiele odmian o pięknych barwach :)a patyczakom nic sie nie stanie.

Mimi.
18-11-2012, 09:21
Przeszkadzać sobie zwierzątka raczej nie bedą ale mi się to coś nie widzi. Jeżynkę musiała bys obierać z kolców i w ogole pozatym żaby mogły by się czymś od niej zarazić, z tego co widze to patyczaki przynajmniej te podrośnięte nie wchodza do wody ale trzymanie ich razem z żabami to napewno nie najlepszy pomysł.

42d3e78f26a4b20d412==