PDA

Zobacz pełną wersję : Necroscia annulipes



Mimi.
30-01-2013, 10:55
Piękny gatunek. Spotkał sie ktoś z nim kiedykolwiek? Na jakiejś wystawie? w ofercie zagranicznych hodowców? Na jakiejś giełdzie? Gdziekolwiek? Na www.ifrence.fr/phasme są gdzieś fotki. Myslicie że można go gdzieś dostac?

Bizkit
04-02-2013, 07:25
bardzo interesują mnie straszyki z tego rodzaju (jak również z rodzaju Marmessoidea) już od dawna nie tylko Necroscia annulipes. wejdź sobie do galerii na www.ifrance.com/phasme - są tam fotki różnych Necroscia i Marmessoidea. jeśli nie znajdziesz to zagadaj na gg to Ci prześlę. bardzo trudno jest je zdobyć, nie znam żadnego hodowcy który by je miał, ja próbuję je zdobyć z PSG, ale także nie wiem czy mi się to uda. jeśli chodzi o Marmessoidea to niektóre z nich podobno całkowicie zanikły w hodowli :( mi się bardzo podoba Marmessoidea rosea samiec (jest taka odmiana barwna, która jest przecudna), ale niektóre samce Marmessoidea rosea są nie aż tak barwne.

Mimi.
04-02-2013, 10:30
Samice marmessoidey też są łądne:) taka fajna zieleń (i ten samiec na ostatniej fotce...). Ale N. annulipes ładniejsze:) szkoda że nie można ich dostać:-( szkoda ze nie pisze coś o ich hodowli.

42d3e78f26a4b20d412==