PDA

Zobacz pełną wersję : Truskawki i inne zarcia...



Similas
02-03-2013, 01:45
Hm... widze ze posty odnosnie zarcia mnoza sie jak grzyby po deszczu... Moze by zrobic siakies FAQ odnosnie pokarmow z informacjami jak i co hodowac zeby wyroslo i nie zaszkodzilo straszykom... (vide watek ktory kiedys rekonstruowalem na phasmodea... - tam Jaca bardzo ladnie sie wypowiedzial na temat jedzonek wszelakich...)

Szajba
02-03-2013, 02:19
Po co jakieś FAQ???? NIech po prostu wejdą na jakąs strone z owadami tam wszystko pisze.

Bizkit
02-03-2013, 03:28
ta ale jakoś są opisy, ale to nic nie daje, bo ciągle pojawiają się wiadomości typu: "czym karmić patyczaki rogate". moim zdaniem trzeba zrobić FAQ może to coś da... warto spróbować...

Similas
02-03-2013, 04:25
Wlasnie i w FAQ mozna by zawrzec informacje od ludzi ktorzy rzeczywiscie czyms tam karmili i to z sukcesem... bo i tak wiekszosc odpowiedzi na pytanie "czym karmic" jest - jezyna, ew. malina czy melisa... A ja np. karmilem z powodzeniem A. asperriumus czeresnia i wisnia (wiadomo - w lecie :) ) i dochowalem sie gromadki... Wiec jesli ktos ma jakies SPRAWDZONE doswiadczenia, to tez by to mozna zawrzec... Pytanie kto sie tym zajmie? Proponuje doswiadczonych - Jace, Bizkit, adamapl... Ja ze swojej strony moge sluzyc tym watkiem o zarciu ze starego forum jeszcze - wciaz to tzrymam na dysku :)

Rogacz
02-03-2013, 12:10
Cośtam jest na mojej stronie w dziale żywienie. Nowe pokarmy, kilka z nich w ogródku lub donicy możesz hodować. www.owady.phasmid.prv.pl

adampl
11-05-2013, 05:00
Kilka informacji jest tutaj:
http://www.mga.com.pl/~adampl/hodowla/zywienie.php

:)

42d3e78f26a4b20d412==