PDA

Zobacz pełną wersję : szamano dla australijczykow



puniex
05-03-2013, 11:22
cze :)
mtak sie zastanawiam co bede podawal moim nowym nabytkom z allegro, czyli straszykom australijskim do jedzenie
pwnie odpowiecie ze najlepiej to malina, jerzyna i dab, ale tak wycieczki w zimie do lasu rowerem :(, maliny mam na dzialce ale one na zime opadaja to powiecie ze dab, ale wescie wejdzcie na deba i zerwijcie pare galazek, mam dla moich patyczakow (3 rogate i 1 indyjski) 5 trzykroteki 3 truskawki w doniczkach, pedze doskonale, ale mowia gdzieniegdzie ze trzykrotka jest toksyczna dla ustralijczykow czy truskawka bedzie dobra?? prosze o jeszcze pare alternatywnych pokarmow...

Szajba
05-03-2013, 11:50
Myśle, że truskawka będzie dobra bo sam nią karmie. Jeżeli nie możesz zdobyć w zimie porzywienia, to może zamroź liście dębu lub maliny, albo spróbuj posadzić jeżyne ( mi sie to udało ) w doniczce tak jak truskawki.

Rogacz
05-03-2013, 12:26
Hej,

Te liście się nie długo pojawią, ale z pozytywnym wynikiem stosowałem liście czereśni, dożyły na niej starości. Polecam.

esi
05-03-2013, 12:45
truskawka bedzie dobra, ja swoich nie potrafie przerzucić na malinę, tylko truskawki i truskawki :)

adampl
07-03-2013, 13:09
Lepiej mrozić liście JEŻYNY (nie maliny). Część z nich pozostaje w miarę soczysta nawet po zamrożeniu, z części jednak robią się suszki. Z dębem jest gorzej, ponad 95% liści to suszki po odmrożeniu. Z malina tez jest kiepsko.

42d3e78f26a4b20d412==