PDA

Zobacz pełną wersję : Młode rogate nie chcą jeść



algirdas
29-08-2013, 03:10
To ja od patyków rogatych :)
Ku mojemu zadowoleniu kluje mi się kilka dziennie - ale jest mały problem - nic nie chcą jeść. Podrzucam im zawsze pod nos (pod czułki? :)) dużego liścia malin spryskuje terra nawet 2 razy dziennie. Nawet jak podsuwam im liścia do otworu gębowego to one uciekają ode mnie... Najstarszy z nich żyje już 5 dni i jeszcze nic nie zjadł...

Bziak
29-08-2013, 03:23
nie podrzucaj im az tak pod sama gebe tylko tak zeby bylo niedalek ich, mlode czasami musza miec kilka dni bez jedzenia albo szykuja sie do wylinki (ale nie jestem pewien) albo sprobuj zmienic pokarm na jezyne one to lubia :) albo moze trzymasz je w zaduzym pojemniku ale to raczej odpada jak im podsuwasz jedzenie pod sama gebe :/ sprobuj jak masz gdzies dostep do jezyny a jak nie to probuj dalej z malina :) niemartw sie same zaczna jesc, moze beda liniec bo mlode czesto linieja ale sprubuj z jezyna a jak nie beda chcialy to czekaj :] ja sam mam dorosle juz patyczaki rogate i niedlugo bede mial jajka juz i bedzie nalot mlodych :D moz tesh bede mial taki problem ale mowie trzeba sprobowac inego pokarmu a jak nie zaczna jesc tro czekac u zapewnic im dobre warunki wilgotnosc, temp, pokojowa,
galazki i nie duzy pojemnik.

Ryba13
29-08-2013, 03:23
Zamiast podsówac im liście pod mordke :) zostaw je sam na sam z nimi, patyczki najchętniej jedzą w nocy i wieczorem.

42d3e78f26a4b20d412==