PDA

Zobacz pełną wersję : fan papieru



hanzel
03-10-2013, 13:43
Wczoraj wieczorem jako podłoze w terra patyczaka rogatego włozyłem zamiast trofu reczniki papierowe by móc wyszukiwac jajeczka. Niestety recznik chyba sie spodobał patyczakowi bo zaczał go ZJADAC. Znalazłem go na dnie jedzacago papier. Narazie jakos sie trzyma chyba mu nie zaszkodziło.

Czy komus z was tez sie cos takiego zdarzyło?? Moze papier bedzie dobrym rozwiazaniem do karmienia mojego "patyka", jest tani i mozna go dostac wszedzie:D oczywiscie zartuje:)

DZIUREK
03-10-2013, 20:34
A czy poza papierem próbowałeś dać mu np. jakieś liście do jedzenia ??? :D Jak się nie ma co się lubi to się wcina co się ma ( stare powiedzenie niektórych patyczaków). Ciekawe jak długo na tym papierze ci przeżyje...............

hanzel
04-10-2013, 13:05
DZIUREK nie przesadzaj. Codzinnie dostaje mrozona maline i dwa/ trzy razy w miesiacu uzupelniam trzykrotka. Chyba nie uwazasz ze dawałem mu papier do jedzenia:/

Ryba13
04-10-2013, 14:43
A to by było ciekaw, karmić patyki papierem, w końcu to tez celuloza :)
:D :D :D

josetsu
05-10-2013, 09:10
tak celuloza celuloza ale jak wlozy gazete to w niej jest wieecej zwiazkow chcemicznych niz samej celulozy i pewnie pacior by tak dlugo nie pociagnal!!! nie dawaj mu zadneych papierow to nie ksiegowa!!!

hanzel
06-10-2013, 04:46
reczniki paierowe słuzyły jako podłoze (lepiej widac złozone jajka). Juz nie ma recznikow w terra:)

Mam nadzieje ze nie zostalem odebrany jako osoba która karmi patyki papierem:/

:D

SMITI
06-10-2013, 06:05
hej ludzie przecież on nie karmił specjalnie papierem, tylko wyłozył na dno, co robi większość z nas. U mnie młode czerwonoskrzydłe czasem wcinały ręczniczek, ale raczej im to nie zaszkodziło ;) Są piękne i duże

josetsu
06-10-2013, 06:31
wiem wiem wiele osob tak robi bo to nic zlego! ja nie uwazam ze on karmil go papierem ale ostrzeglem ze gazety moga zaszkodzic!!!

kleo
10-01-2014, 14:35
Heh, ja nawet nie będę próbować kłaść na dno terra papier, bo moja rogata jest strasznie ciekawska i zje chyba wszystko... położyłam ją kiedyś na kwiatku (nawet nie wiem co to za gatunek kwiatka) to zaczęła go jeść.. moja mama nie była zachwycona gdy zobaczyła wielką dziurę w liściu... kiedyś nawet próbowała zjeść nogę pat. skrzydlatego bo akurat była przed jej "nosem" ale skrzydlata zareagowała i zabrała kończynę... =D

42d3e78f26a4b20d412==