PDA

Zobacz pełną wersję : Problem :(



Bziak
11-04-2014, 03:13
Jakies kilka dni temu padla mi dorosla samiczka straszyka kolczastego nieiwedzialem czemu, dzisiaj patrze i druga samiczka tez padla nieiwem co jest grane? samce straszykow kolczastych zyja normalnie inne patyczaki i straszyki ktore trzymam razem w tym terrarium tez zyja ten sam pokarm te same warunkii, tylko te 2 samiczki padly czy ktos moze wiedziec czemu ? raczej z goraczki nie umnie w domu jest teraz jakies 25-26 stopni celcjusza a straszyki lubia raczej cieple klimaty, spryskuje terrarium 2 razy dzinnei teraz zaczelem czesciej. Czy ktos moze tez mial cos takiego ??

Marek69
11-04-2014, 05:51
Piotrek ciężko powiedziec ostanio mi padły 3 samce aerotonów samice calutkie i zdrowe były dwa samce i nie ma aż nie do uwierzenia dosłownie kilka godzin i to nie pierwszy przypdek mój czasem się zastanawiam czy to nie jakieś wirusy ale to tylko moja sugestia, poprostu coś się pojawia. Ps. ostanio się zastanawiałem czy nie miało wpływu perfumy żony pryskała się w pokoju gdzie były te straszyki i ma zakaz więc juz sam nie wiem niestety my hodowcy jeszcze dużo musimy obserwować i uczyć się.

djtommi
11-04-2014, 05:51
moze starosc??

Bziak
11-04-2014, 06:07
nie starosc to napewno nie jest to sa mlode dorosle samiczki... dopiero jakis czas temu zaczely skladac jajka dobrze ze mi cos zlozyly o ile cos sie wykluje :( teraz zagladlem to 3samiczka, ostatnia tez zdechla :( a samce sie trzymaja nieiwem co sie dzieje oby tylko inne nie padaly... Marek a z tym perfumem to raczej nie wina zony chyba ze po nich pryskala ;) ale takie jest moje zdanie, nie powinno im zaszkodzic...

DZIUREK
11-04-2014, 15:41
Marek69 :
Te ostatnie samce, które odbierałeś Ci padły ?????

42d3e78f26a4b20d412==