PDA

Zobacz pełną wersję : P. Czerwonoskrzydły



Malpolon_Tajpan
13-04-2014, 01:00
Mam problem, znaczy sie mój patyczak go ma ... Zrzucał wylinke i nie umie z niej wyjść, urwał sobie noge, a na innych nie umie chodzić ...
Jaka może być tego przyczyna. A patyczak jest już w stadium kiedy widał piękne czerwone skrzydełka ma ponad 11 cm

wilczor
13-04-2014, 02:02
pewnie nie przesadzales z wilgotnoscia i sie biedak zaklinowal ale dziwne bo bez jednej nogi powinien sobie radzic.
POZDRO

SpN
13-04-2014, 03:06
ostatnio mialem niemila przygode z kolczastym,znalazlem go rano na ziemi z nogami w wylince,zwilzylem tą wylinke wodą i powoli wyciągałem mu nogi ale juz byly tak pokrzywione że nie dało sie mu pomóc.
Mógł sie (jak napisze że normalnie to skłamie)poruszać ale nie chciał jeść ,padł po 5dniach

M.I.R.A.S.
13-04-2014, 05:42
Ja miałem podobną przygodę z liśćcem :/ przedobrzyłem sprawę i na krótko przed wylnką (L5-L6 ) przełozyłem go do pojemnika większego. Niestety tam podczas wylinki spadł na ziemię , udało się go wyciągnać i żył dwa tygodnie, karmiłem go ręcznie. Niestety nie potrafił chodzić (wszystko powykrzywiane ) no i padł :(


A patyczaka nie wiem czy przeżyje :/ miejmy nadzieję że te krzywizny nie będą mu przeszkadzać.

Malpolon_Tajpan
14-04-2014, 06:09
Pomogłem mu wyjśc z tej wylinki, ale dojże nie ma prawej tylnej nogi to jeszcze lewą wcale nie umie ruszać, jeśli patyczaka dotknie sie to te pazurki to od nich odruch jest taki że nogi odsuwają a ten niema żadnego, On nawet ma garba jak dzwonnik z Noter Dame, a ogon jakby połamany i zwinięty "na skorpiona"

SpN
14-04-2014, 06:39
nie wróże mu świetlanej przyszłości ;<

adamos
26-04-2014, 10:56
za niskie terrarium i miał problem z wyjsciem z wylinki

42d3e78f26a4b20d412==