PDA

Zobacz pełną wersję : Patyczaki Indyjskie



Lockdown
25-04-2014, 07:06
Byłem wczoraj w Zoologicznym i zauważyłem w faunaboxie patyczaki w cenie 8 zł :)
Spodobały mi się one i myśle żeby sobie moze go kupic :]
Czy taki duży słoik wystarczy dla jednego osobnika , dałbym mu ze 3 gałązki a na tyl moze dla ozdoby lisc bluszczu sztuczny :)
Czy to by wystarczyło ? I jestem w tym zielony wiec pytam czy on moze moglby mnie ugryść czy cos ? Powiedzcie mi coś o tym gatunku...

PS. Opis czytałem

Snapek
25-04-2014, 07:50
Słoi powinnien być 2-3 razy większy od owada.
Nie dawaj sztucznych roślinek owad moze się zatruc mysląc że to normalne liście.
Zapraszam :http://www.mga.com.pl/~adampl/gatunki/psg1/psg1.php

hanzel
25-04-2014, 07:53
Tak, ona może sie pogryżć i to dosyć dotkliwie. Raz jak mnie zaatakował to 4 szwy na dłoni mialem...:P oczywiscie zartuje, patyczaki sa nieszkodliwe i przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac. Hmmmmm 8 zł to chyba duzo ale nie wnikam, u mnie sa patyki po 2,50 w zoologicznym. Przeczytaj opis i na poczatek wystarczy. A jak bedziesz mial jakies konkretne pytania to wal smialo <bo teraz to nie wiem co bys chcial wiedziec>, sztucznych roslin nie polecam gdyz patyk bedzie sie chcial do tego dobrac. Lepiej wstawic tam normalna, jadalna roslinke w słoiczku i sprawa załatwiona.

Jaca
25-04-2014, 12:07
W zupełności słoik na jednego patyczaka indyjskiego wystarczy. Upewnij się jeszcze, czy to jest na pewno patyczak indyjski.

Lockdown
26-04-2014, 00:31
No właśnie wiem, bo na faunaboxie jest napisane tylko patyczak więc się spytam ;)
Chyba że mu bedzie smutno to dokupie drugiego ;d

DZIUREK
27-04-2014, 06:41
DLACZEGO MOJE ODPOWIEDZI SĄ KASOWANE ?????? Forum jest po to by sobie pomagać ale widzę, że moderatorzy mają niezły ubaw kasując posty!!! Jeśli i ten post zostanie skasowany to będzie już totalne świństwo jeśli nie gorzej.....




Lockdown :
Patyczaki można dostać taniej niż w Twoim zoologiku tu masz adres gdzie możesz porozmawiać z hodowcą patyczaków ( ma nadmiar skrzydlatych) i zapewne znacznie taniej je zakupić:
http://www.mga.com.pl/~adampl/phorum-3.4.8a/read.php?f=3&i=4690&t=4690

POza tym w dziale oddam ktośwłaśnie chce się pozbyć patyczaków rogatych :
http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=32&i=1989&t=1989

Marek69
28-04-2014, 09:15
Zgadzam się z Dziurkiem po to odpowiedzialem na posta zeby ktos nie wywalił na patyczaka 8 zeta bo dla kogoś to kupa kasy, który wart jet najwyżej 4 i to tez drogo uważam chciałem poprostu zaoferowac moje kilka szt w tej cenie i na dodatek dwa gat, a usuwanie takich postów to troszku nie fer. Możesz się zgłosić to ci cos zaoferuje napewno duzo taniej niz w tym sklepie.Pozdrawaim Modertorów.

Lockdown
29-04-2014, 05:44
Ale taki patyczak przeżyje wysyłke ? a jak nawet bym kupil za 2 zl i wysylka np. 6 to wychodzi tyle samo a nawet nie wiem czy przyjedzie zywy czy cos.. tak więc dla mnie to nie jest duzo kasy wiec narazie chyba kupie tego za 8 zeta :P

djtommi
29-04-2014, 09:03
w katowicach jest duzo terrarystow wiec pogadaj z nimi i pewnie ktorys bedzie mial cos ciekawego dla CIebie.

Marek69
29-04-2014, 13:06
Gwarantuje ci ze ci przezyja wszytkie przy dużym pechu jeden moze paść ale też nie powinnien wysyłałem nie raz juz patyczki zgłoś się na gg to pogadamy mój nr 1315160

Lockdown
04-05-2014, 06:57
Kupiłem w tym zoologicznym 2 patyczaki rogate ;d Okazało się że są po 2 zł :]
Jak narazie mają 1. 3,5 cm 2. 3 cm
Jedzą regularnie :) Zauważyłem u tego mniejszego zachowanie godne samca więc podejżewam ze to samiec a ten drugi samica po przy lekkim dmuchaniu w niego i podłudzaniu go nie robi takiego czegos i w ogole jest wiekszy znacznie z leksza ;]

42d3e78f26a4b20d412==