PDA

Zobacz pełną wersję : wylinka filipińskiego



magthe
21-06-2014, 04:02
Ile wylinek przechodzi straszyk filipiński? a moze nawet wiecie w jakich odstepach czasu nastepuja kolejne wylinki?

magthe
21-06-2014, 04:38
mam jeszce jedno pytanie:) czy prawda jest ze dopiero po 4 wylince widoczne sa kolce na grzbiecie filipińskich czy one sa caly czas widoczne? chcialabym sie jeszcze skontaktowac z ludzmi ktorzy hoduja te wlasnie straszyki i poprosic ich o pomoc:) z gory wielkie dzieki:)

Igor6
21-06-2014, 05:00
Wszystko jest w opisach tego straszyka.... co do tych kolcow to nie wiem bo nigdy nie chodowałem filipina.... ale juz niedługo bede miał smicze:D wiec mozemy sie skontaktowac :P

M.I.R.A.S.
21-06-2014, 10:28
Miałem samiczke od jajka do smierci (imago zdarzyla zniesc dwa jajka tylko...) Kolce są cały widoczne, tylko ze to est na tej samej zasadzie jak u straszykow rogatych (wiekszy straszyk=wieksze kolce)Nie wiem ile wylinek przeszła , ale cos kolo 6. Nie rosną zbyt szybko...ani tez zbyt wolno ;) Wszytsko zależy od temperatury w jakiej utrzymujesz owady.

Marek69
21-06-2014, 11:59
Sungaya przechodzi jeżeli dobrze się doliczyłe 7 a moze nawt 8 wylinek kolce ma do młodości tylko mniejsze ale dla mnie ten straszyk nie ma prawie wogóle kolcy w porównaniu z innymi straszykami. Hoduje je od roku jezli masz jakies pytania wal na gg udziele ci rad.Pozdrawiam Marek

42d3e78f26a4b20d412==