PDA

Zobacz pełną wersję : poradnik, czy broszura ?



BaRBaDo
30-08-2011, 08:57
na forum przeczytałem kilka zasadniczo różniących się opini na temat książki
"Legwan Zielony - potomek smoków w naszych domach"

zamierzam ją kupić, niestety przez internet i nie wiem czy warto zainwestować 23-25 zł + koszty przesyłki w tą kontrowersyjną pozycję

proszę o opinie
thx

7up
30-08-2011, 09:03
Ja nie wiem czy warto, gdzie przez net jest do zamowienia?

Wiciu
30-08-2011, 10:53
warto na pewno bo gdzie jest to jedyna pozycja polskojęzyczna na naszym rynku informacje jest trochę Broszura?? niektóre książki są cieńsze ale to nie do mnie nakleży ocena tylko czytelników. Cena jest nie zła (tzn. nieźle wysoka) W takim razie oferuję egzemplarze autorskie po 17 PLN plus koszt przesyłki więć oszczędzacie tych kilka cennych złociszów. ofert na mejla.
Pozdrawiam
PS. autograf macie w cenie książki.

BaRBaDo
31-08-2011, 02:38
np. www.karusek.com.pl 23zł + 10 przesyłka

BaRBaDo
31-08-2011, 02:41
sorry! nie przeczytałem wszystkich odowiedzi

patrz post poniżej
masz dużo atrakcyjniejszą propozycję autora książki

BaRBaDo
31-08-2011, 07:51
dzięki !
atrakcyjna oferta, aczkolwiek "każda pliszka swój ogonek chwali"

przeczytałem na www wielokrotnie opis Legwana Twojego autorstwa
jest dość wyczerpujący i ...... zastanawiam się:

- czy dodatkowe informacje zawarte w książce są warte tej ceny
- czy jest to literacko upiększone, papierowe wydanie w/w opisu

nie oczekuję odpowiedzi od Ciebie,
chciałbym poznać obiektywną ocenę czytelników
może być na priva binasol@wp.pl

Wiciu
31-08-2011, 11:05
Nie zachwalam to wy czytelnicy terraryści musicie ocenić bo moje dochody nie zależa od kupna lub nie kupna tej ksiązki przez kogokolwiek ale jak ktoś chce miec literaturą to ją kupuje.
Pozdrawiam

Krzysztof.W
15-10-2011, 09:11
Ja tą książkę mam i bardzo ją cenie panie WICIU. Z utensknieniem czekam chyba tak jak inni terraryści na nowe dalsze książki o tematyce terrarystycznej.W polsce jest ich przeciesz tak mało .

Wiciu
16-10-2011, 12:29
Dziękuje bardzo jak dobrze pójdzie już pod choinkami znajdzie sie książka o wężach a po feriach przed wielkanoca coś o ..... (tu tajemnica bo konkurencja nie śpi)
pozdrawiam

reveille
29-12-2011, 11:22
macie problemik - ksiazka jest naprawde dobra, ma najbardziej wyczerpujace i szczegolowe informacje na polskim rynku - na ile to mozliwe a drugie wydanie pewnie okaze sie jeszcze lepsza prerelka wiec... inwestujcie w wiedze przyjaciele ;P a Pana Witolda proszę o informacje na forum kiedy tylko ukaze sie cos nowego! Pozdrawiam.

Jarek Zajączkowski
29-12-2011, 11:32
Polecam zakup - uważam książkę WICIA za wartościową pozycję na polskim rynku terrarystycznym. Dla początkujących powinna być to lektura obowiązkowa. Obiecałem autorowi szerszą recenzję i słowa dotrzymam (może Nook ją opublikuje ?)
Sprawy weterynaryjne optraktowane są pobieżnie, zastrzeżenia budzi również informacja o "zwierzęcej diecie" ale w niczym nie umiejsza to roli książki w polepszaniu życia wielu tysięcy legwanów w Polsce. W skali 6 punktowej 5+

Wiciu
29-12-2011, 17:14
Dzięki bardzo wiem o niedociągnieciach ale tak jest zawsze tekst przedkłada sie do konsultacji (np. u pierwszego, który rozmnozył legwany w polsce - M. Brachaczek) a i tak błedy sie wkradną to ma byc tylko wstęp do przygody z legwanami reszta to własne doświadczenia a wetrynaryjne sprawy pozostawmy weterynarzom dlatego pobiezny opis dolegliwości zielonych smoków. Nibawe ukarze się niowe dziełko tym razem o dusicielach w naszych terrariach - "Dusiciele w terrarium" niestety ze wzgledów edytorskich jest małe opóźnienie ale juz wkrótce a koło wielkanocy może nieco po kolejny tomik o gekonach i powstaje coś na temat lampropeltisów (oczywiście inni też piszą ja jestem tylko współautorem).
pozdrowionka i powodzenia w hodowlach

42d3e78f26a4b20d412==