PDA

Zobacz pełną wersję : Zwierzeta w terrarium - Uwe Dost



Fryta
06-09-2011, 15:06
Co warta jest ta ksiażka? Warto kupić czy lepiej sobie odpuścić? Proszę o wypowiedzi posiadaczy (szczęśliwych lub nie). Co w niej jest podane, jakość zarówno merytoryczna (wiedza) jak i edytorska (jakość i ilość fotografii), czy jest zetelna. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Adrian Furman -AdN-
06-09-2011, 15:47
przegladalem ja, sa tam informacje ogolne o hodowli poszczegolnch gat. moim zdaniem wiecej wyczytasz na www.

Wiciu
07-09-2011, 13:57
Dołaczam sie do opinii czytaj strony terrarium a więcej się dowiesz chyba ze wolisz oglądać obrazki
Pozdrawiam

Fryta
11-09-2011, 15:53
OK. Dzieki za odpowiedż.
Już mam tę książeczkę. Miała po prostu smieszną cenę. Przejrzałem. Ładnie wydana, niezłe fotki, jezyk tez raczej ok. Same podstawy ale ładnie podane. No i masa błędów w nazwach zwierzat (całkowicie nowa nomenklatura zoologiczna!). Poza tym ok. Mi sie podoba. Nie fajerwerk, ale dobrze sie czyta.

Awikularia
14-10-2011, 04:31
Też sobie kupiłam tę książkę. Moim zdaniem jest ładnie wydana, szczególnie podobają mi się zdjęcia. Oczywiście, że są tam podane informacje podstawowe i na www.terrarium.com.pl jest więcej informacji. Tylko że nadal nie każdy ma dostęp do internetu. A tak można kupić książkę i kto wie, może do naszego grona dołączy kolejny zapaleniec?

Robert Sienkiewicz
08-12-2011, 03:16
Mam tą książkę! Jestem z niej zadowlony. Jest w niej wiele ciekawych informacji. Polecam ją dla amatorów i zaawansowanych hodowców zwierząt terraryjnych.

Robert S.

DJP
04-04-2012, 09:12
Też jestem posiadaczem tej książki. Książka jest ładnie wydana i jak na samo wydanie tania ale mniej więcej tu koniczą się jej zalety. Tak na prawde tylko troche przybliża nawt nie gatunki tylko rodzje zwierząt. Jest na przykład cały rozdzał o ogrodowcach (wężach) a nie ma nic o dusicielach. Jest też troche błędów jest napisane że zborzówka jest jednym z piękniejszych węży (kwestj gustu) i za razem jednym z najtrudniejszych w hodowli (bez komentarza). Jedyne jakie widze praktyczne zastosownie tej książki to może przydać się komuś kto chce zacząć hodowlę i zastanawia się jakie zwierze kupić. Bo przybliża ona niekture co ciekawe mniej popularne i rzadziej spotykane zwierzki.

42d3e78f26a4b20d412==