PDA

Zobacz pełną wersję : UWAŻAJCIE na gady od "kusiciela"



tomasz
26-12-2011, 11:50
Witam!
Facet oferował (terrarium.com.pl/forum/read.php?f=31&i=3725&t=3509 ) węże, chciałem kupic samicę boa constrictora. Po rozmowie telefonicznej w której zapewniał, że jest zdrowa itd. pojechałem do niego, obejrzałem ją i kupiłem (moja wina, że nie zauważyłem niczego). Następnego dnia okazało się, że wąż "kicha", w pysku widoczna jest piana. Jest chora na zapalenie układu oddechowego. Dla mnie to nauczka żeby BARDZO dokładnie obserwować zwierzę przed zakupem, a Was przestrzegam przed kupowaniem gadów od tego człowieka, ponieważ inne jego zwierzęta też mogą być chore. Na maile oczywiście nie odpowiada, dlatego postanowiłem go "zareklamować". Mieszka w Strzelcach Opolskich (niedaleko Opola), nick "kusiciel", mail: rku@poczta.fm

Pozdrawiam

Fryzjer
26-12-2011, 13:55
Takich ludzi tylko pozabijac ,uciac jaja ,wogole nie wiem co jeszccze wyslac ich do czasow hitlera na tortury

Oczy drobiu
27-12-2011, 06:36
Dzieki za ostrzezenie, sam bylem zainteresowany kupnem.

Pozdrawiam

uroplatus
27-12-2011, 07:41
A może jednak niech powstanie dział (ciągle pojawiają się posty o oszustach) Sprzedawcy. Każdy kto handluje gadami i płazami (zawodowo i amatorsko) będzie się mógł wpisać do tej bazy i uzupełniać co ma w tej chwili w swojej ofercie. A kupujący będą wystawiali oceny nim (jak w Allegro). Jasne że jest ryzyko że nieuczciwy sprzedawca będzie sobie mógł wystawiać dobrą ocene a konkurencja tym dobrym wystawi złe. Jednak to krok do przodu. Posty w tej ilości informacji gdzieś giną i za miesiąc lub dwa znów ktoś się nabierze na nieuczciwego sprzedawcę. W taki sposób chociaż wypromujemy tych najlepszych, a typowi oszuści będą musieli zejść do podziemia (bo wiadomo ze do końca ich się nie wyeliminuje).

42d3e78f26a4b20d412==