PDA

Zobacz pełną wersję : Żółwie Ozdobne - książka którą polecam



Jojek
04-09-2012, 13:31
Witam.

Chciałbym polecić wam książkę, która posiadam już od kilku lat i jest bardzo dobra. Jest to pozycja pod tytułem "Żółwie Ozdobne" napisana przez Fitz Fröhlich. Jest to najgrubsze opracowanie na rynku polskim o żółwiach ozdobnych jakie spotkałem. Bogato ilustrowane zdjęciami. Naprawdę polecam. Wznowienie od niedawna do nabycia w empikach w dziale hobby jak i w merlinie.

MERLIN (http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.towar?oferta=111035&zet=&ret=wys33961666)

Jojek

polux
04-09-2012, 15:01
Jak byś mógł Jarek napisz ile ta ksiązka kosztuje. bo to dla mnie ważne.
Dzięki

Jojek
04-09-2012, 17:33
Jakbyś kliknął w link do merlina który zamieściłem to byś wiedział że 21,5 zł u nich a cena rynkowa to 23. Nie pamiętam po ile w Empiku ale też coś koło tego.
(Merlin to księgarnia wysyłkowa)

Olcia
11-06-2013, 06:31
Ja też się dołączam. Jest to moja druga książka o żółwiach ozdobnych w moim dotychczasowym życiu. Jest wpaniała! Dowiedziałam się z niej dużo ciekawych rzeczy. Ma dużo informacji i jest bogato ilustrowana. Cieszy oko i ma twardą okładkę. jest po prostu świetna. Pamiętam jak weszłam do księgarni z rodzicami bo coś tam szukaliśmy. Ja wypatrywałam coś o moim pupilku Tuptusiu. Patrzę o tu taka gruba , profesjonalna książka i jakie zdjecia! Rodzice szybko dali się namówić i teraz mogę z niej czerpać informacje. Mam ją juz rok , półtora...

MataManX
12-06-2013, 04:41
Popieram Jojka w pełni to jest najlepsza polskojęzyczna książka o tematyce żólwi ozdobnych a przy okazji jest dość tania i łatwo dostępna

42d3e78f26a4b20d412==