PDA

Zobacz pełną wersję : węże-książka-NG....



Serpent
11-11-2012, 17:31
czytał może ktoś książke wydana przez National Geographic (weze strach i fascynacja) chwilowo jej niemam autora niepamietam byćmoze tytuł tez przekręciłem opowiada ona o podrożniku króry przemieszczając sie po świecie opisuje rózne historie związane głównie z jadowitymi wężami chciałem się zapytać osób co może ją czytały co o niej sądzą....


Pozdrawiam
Serpent

Serpent
12-11-2012, 07:44
bardziej precyzyjnie to: autorem jest Jeremy Seal a dokładny tytuł to: ''Dotknięcie węża. Strach i fascynacja''

Pozdrawiam
Serpent

Wiciu
12-11-2012, 14:33
książka super opisuje kilka przypadków pokąsań przez najjadowitsze węże świata taipany kobry, grzechotniki, mamby
autor opisuje takze stosuenk do tych węży różnych ludów, podrózników. co prawda to beletrystyka a nie fachowa literatura ale warto przeczytać by miec swiadomośc czym grozi spotkanie z tymi i innymi jadowitymi węzami i zapoznac się z widezeniem ich przez innych nie zwiazanych z herpetologia ludzi
Pozdrawiam

micgekon
13-11-2012, 07:26
Ja jestem w trakcie (dostałem pod choinkę) rzeczywiście ciekawa pozycja opisuje strach i fascynacje ludzi z różnych kultur , ale jak to napisał Wiciu to nie jest poradnik więc jeśli ktoś szuka opisów dotyczących hodowli to tam nie znajdzie ale książka warta polecenia.

SNAKES
14-11-2012, 13:38
Cześć,

popieram przedmówców w tym temacie.
Chyba się na mnie Wiciu nie pogniewa tym razem, że się z nim zgadzam tutaj, ale ta książka to super pozycja na rynku.
Nie jest to książka w najmniejszym stopniu terrarystyczna - ale sądzę, że to dodatkowo podnosi jej walory i sprawia że można spojrzeć na te stworzenia z trochę innej perspektywy, tak jak normalni ludzie, a nie terraryści.
Dzięki temu trochę łatwiej jest zrozumieć tych, którzy nie rozumieją nas :)

Pozdrawiam noworocznie :)

BRAKUS
25-11-2012, 16:48
Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem tej pozycji to może ją nabyć pod tym adresem:



http://www.national-geographic.pl/apps/shop/index.jsp?place=national_menu_right&news_cat_id=18#



:)

42d3e78f26a4b20d412==