PDA

Zobacz pełną wersję : Owady (i inne) - literatura



Dark Raptor
06-03-2013, 23:00
Wpadłem sobie na Wilczą w Warszawie (Muzeum i Instytut Zoologii PAN) i przy okazji do biblioteki. Okazało się, że mają sporo ciekawej literatury na sprzedaż. Udało mi się dorwać następujące tytuły:

Bazyluk W. 1976. "Karaczany i modliszki. Blattodea et Mantodea." cz. XIX, zesz. 1, Katalog Fauny Polski, PWN, Wraszawa. - 3 zł (trochę niedocięte kartki, ale to nie był problem)

Żabka M. 1997. "Salticidae - pająki skaczące (Arachnida: Aranae)." tom. 19, Fauna Poloniae, Instytut Zoologii PAN, Wraszawa. - 40zł (ale chyba dorwałem ostatnią sztukę), niesamowity klucz do oznaczania skakunów.

Mazur S. 1981. "Histeridae - gnilikowate (Insecta: Coleoptera)." tom 9, Fauna Poloniae, PWN, Wraszawa. - 20zł, klucz do oznaczania chrząszczy z ww. rodziny.

Bazyluk W., Liana A. 2000. "Prostoskrzydłe - Orthoptera." cz XVII, zesz. 2, Katalog Fauny Polski, Muzeum i Instytut Zoologii PAN, Wraszawa. - 23zł - katalog krajowych prostoskrzydłych.

Jeśli ktoś mieszka w Warszawie to podaję adres: ul. Wilcza 64 (pokój 111 - biblioteka na I piętrze). Wiem, że realizują też zamówienia przesyłkowo. Parę adresów:
strona WWW: http://www.miiz.waw.pl/
mail biblioteki: libr@miiz.waw.pl
mail podany w reklamie wydawnictwa (nie wiem czy aktualny): fauna@robal.miiz.waw.pl

42d3e78f26a4b20d412==