PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam po księgarniach i nic :( Szukam książki o gekonach, a



Jerry
02-04-2013, 13:54
Szukam po księgarniach i nic :( Szukam książki o gekonach, a konkretnie o gekonach lamparcich. Chętnie kupię książki o tych gadach od terrarystów :).

Wiciu
02-04-2013, 15:03
spoko luzik juz niebawem (podejrzewam, że przed wakacjami) na rynku ukaże się książka traktujaca o hodowli gekona lamparciego.
tytuł: "Gekon lamparci - poradnik hodowcy"
autor: Witold Borkowski
wydawnictwo: ARF Studio
cena: no tu nie wiem, bo hurt będzie od 12 pln, a detal jak sobie sprzedawca zażyczy.

cierpliwosci wszystko (głównie czas)zależy od drukarni i dystrybutorni

"poradnik hodowcy" to nazwa serii potem będą m. in:
boa dusiciel i inne,
pyton królewski i inne,
kameleon jemeński,
wąż zbożowy i inne - w sumie do końca roku ma sie ujkaząc około 5 części
autorzy to doświadczeni hodowcy wieć zapowiada sie wysoki poziom tych pozycji.

Wiciu

Kisiel
03-04-2013, 08:17
hmmm a moze jest taka szansa zeby zakupic ksiazke po cenie hurtowej od autora !! Cos ostatnio slyszalem ze autor moze kupic je po cenie hurtowej i potem dalej sprzedawac !! Ale nie wiem czy to prawda!!?? Jezeli np terrarysci zainteresowni ta ksoiazka zlozyli by zamowienie to czy byla by taka mozliwosc!!

Macior
22-05-2013, 11:31
Z tego co wiem to książkę o gekonach wyda ANIMALS w tej samej serii co LEGWAN ZIELONY POTOMEK SMOKÓW (wiem bo siostra jest współwłascicielem tej firmy )
Macior

Wiciu
25-05-2013, 09:22
Macior, sąsiedzie, a ja jestem autorem i wiem dobrze kto wyda moją ksiażke....
Oczywiście zaprzyjaźniona i zaufana firma Animals twego szwagra no bo komu jak nie jemu poświeciłbym wydanie tego wiekopomnego dzieła (porzedni wydawac sie wyfofal bo miałby problemy z dystrybucją hi hi).
Ciekawe jak Twój szwagier sie wywiąże z wydania kolejnych zaproponowanych pozycji
pozdraw
Wiciu

Jerry
25-05-2013, 10:59
Wiciu : a nie moglbys np. Sprzedac wszesniej takiej ksiazki (np. ja wplacam kase , a Ty przesylasz tekst w notatniku na mojego maila, lub poczta) ??

Wiciu
26-05-2013, 04:25
prawa autorskie i wydawcy bądź rozsądny i poczekaj niebawem kupisz sobie w ksiegarni

Kisiel
28-05-2013, 08:01
Niebawem to znaczy kiedy mniej wiecej ma sie ona ukazac????

Wiciu
28-05-2013, 10:45
to zalezy od wydawcy ja licze na końcówkę wakacji

KLIK
24-08-2013, 11:47
Witam. Co jest z tą książką? Czekam i nic. A może to już nieaktualne? Czy będzie w niej coś o odmianach barwnych (opisy, zdjęcia)? Pozdrawiam
Filip

Wiciu
25-08-2013, 03:57
drogi KLIKU wydawca jak na razie zwleka z wydaniem tej pozycji trzeba czekać konsultanci poowiedzieli ze niezłe dzieło ale i tak ocenia czytelnicy
Pozdrawiam
Wiciu

42d3e78f26a4b20d412==