PDA

Zobacz pełną wersję : Jadowite Weze Świata



rafnoe
12-05-2013, 11:19
witajcie.nie hoduje jadowitych wezy,ale kupilem dzisiaj na bazarze uzywana,w bardzo dobrym stanie i za tanie pieniadze(8 zl.)ksiazke Waclawa Jaroniewskiego "Jadowite weze swiata".zawiera duzo interesujacych informacji na temat tych gadow.polecam wszystkim zainteresowanym ta pozycje.pewnie w sprzedazy nie ma ale szukajcie po bazarach i antykwariatach.dodam ze kolega
polecial tam po mnie i tez taka kupil.pozdrawiam

p.s:aha kupilismy tez tam dzisiaj ksiazke "zwierzeta w terrarium"p.Przybyszewskiego,ktorej takze nie mozna dostac nigdzie w tej chwili juz na rynku
p.s:warto pochodzic po bazarach i poszukac takiej literatury

Wiciu
12-05-2013, 11:46
ksiązka jest rzeczywiście super ale niestety zawiera wiele nieaktualnych juz wiadomosci ale podstawowe info znjdze początkujacy zainteresowany jadowitymi gadami (bo omówione sa też jadowite jaszczurki)
miłej lektury

morda
12-05-2013, 11:54
Tak - obie książki są super. Węże mam w domu, a Przybyszewskiego miałem okazję czytać. Szkoda, że obecnie nie ma za dobrych książek.

Snuk
13-05-2013, 06:46
dzieki Rafnoe za info, poszukam tej ksiazki zawsze warto coś nowego przeczytać i sie dowiedzieć :)

_kLiMa_
14-05-2013, 01:13
No też książke polecam jest super. Sam ja zakupiłem jak się zaczołem w to bawić. Lecz mówie odrazu ze w cześci jest ona nieaktualna a m.in wytwarzanie surowicy. Lecz opisy sa piekne i fajnie jest ilustrowana:). Polecam goroąco hodowcom yyy albo nie tak interesującym się jadowitymi.

42d3e78f26a4b20d412==