PDA

Zobacz pełną wersję : Gady w sklepach oraz Zoo.



sauron
30-12-2011, 09:27
Drodzy hodowcy!Ilekroc wide jakies zwierze w terrarium to mi sie plakac chce!Sa one trzymane w takich warunkach jakich sie serce kraje:boas i 4 zolwie w jednym terrarium.Teraz inny przyklad:w Slaskim Ogrodzie Zoologicznym na gadach [szczegolnie wezach]wystempyja takie choroby;przeziebienie,roztocza,itp.Mam dosc tego widoku!Trzba cos zrobic!
Ale co?Czekam na propozycje.

cromat
30-12-2011, 11:16
zbic ich w sklepie:D i przyjsc z kijem bejzbolowy walnac nim szefa zeby sie mu rozum przewrocil mam to samo zdanie co z tego ze sa te sklepy male jak ma male to sie nie pakuj w sklep potem tylko biedne gady i nie tylko choruja......eh podzielam zdanie saurona

Black
30-12-2011, 15:29
Ja przy okazji:)
Gdzie moge zadzwonic/ zglosic ze gdzies sa trzymane zle zwierzeta lub nie maja papierow??? Zrobic mala renome?

Leny
31-12-2011, 04:13
Do różnych organizacji ekologicznych w Twoim mieście. W większośći miast w Polsce organizacje te mają swoje oddziały.

Pozdrawiam
Leny

Łukasz U.
03-01-2012, 12:25
W sprawie Ogrodu Zoo sprawa jest dość prosta, zaproponować swą pracę jako wolontariusz i rozwiązać problem. No tak tylko do tego trzeba dać coś od siebie a nie tylko narzekać! Co do sklepów tu jest trudniej, ale można sprubować tylko też wymagana jest incjatywa nie nażekanie.

42d3e78f26a4b20d412==