PDA

Zobacz pełną wersję : jak polecacie mi "pająki ptaszniki"



Norek
14-03-2014, 06:11
jak w temacie. ta ksiązka jest taka dla totalnie "zielonych", czy taka o dla zaawansowanych. dowie sie z niej coś czy takie o byle co?? prosze o recenzje...
_____________________________
pozdrawiem Norek

Norek
14-03-2014, 06:17
poszedł kumpel do księgarni i pyta się:
- ma pani jakąś książke o ptasznikach - babka mówi
- a o jakie ci chodzi, podaj nazwę.
- Acanthoscurria geniculata - babke zagieło, zrobiła oczy i mówi chyba nniiee

więc nie opłaca się iśćdo księgarni. trzeba szukać w internecie:)
__________________________________
pozdrawiam Norek

djtommi
14-03-2014, 09:29
co Ty gadasz :) ja bylem w empiku i w paru innych i bylo wszystko spoko duzy wybor.

Dawidptasznik
16-03-2014, 10:55
Ja bylem u mnie w miescie w ksiegarni i dostalem ta ksiezke od reki!!!
Nie polecam tej ksiazki jet bardzo malo informacji w niej. Opisane 18 gatonkow, 8 stron ze zdjeciami, poza tym nic szczegolnego jest to ksiezka dal ludzi zaczynajacych przygode z tym hobby !!!
Osobiscie polecam Encyklopedie terrarystyki jest wiecej opisow i nawet zdjec pozatym masz opis chodowli karmowej i weile wiecej ogolnie o terrarystyce!!!
POZDRO

tokaga
17-03-2014, 01:35
Dawidptasznik widze że kiedy miałeś tą książke w ręku nie przejrzałeś wstępu, a tam jak byk napisane że książka przeznaczona dla początkujących.
W Encyklopedii terrarystyki jest tylko tyle, że są zdjęcia a informacji o poszczególnych gatunkach "zawrót głowy"

Dawidptasznik
17-03-2014, 03:27
Mam obydwie ksiazki na chcie i mam porownanie tokaga !!!
Ja wyrazilem swoje zdanie na ten temat, lepsze jest encyklopedia niz ksiazka z seri ,,hobby" !!!
Masz racje co do tego co pisze na pacztaku ze jest to ksiazka dla pocztkujacych !!!
POZDRO

TheMetal
17-03-2014, 10:29
Nie wiem jak "Encyklopedia...." ale ta broszurka z serii hobby nie jest zła. Zwłaszcza jeżeli zaczynasz dopiero hodowlę ptaszników, jak już coś w tym temacie czyałeś to dużo nowego się nie dowiesz ;]

pppppp
02-06-2014, 12:05
generalnie w ET jest więcej zdjęć i to jest jej plus, bo nie opisy - mimoz e wiecej gatunków to wiedza jak na encylkopedię przystało, 2-3 zdania :)
czasami miec lepiej 18 gatunków niz 100 fotek, ale Cieślak to takie ABC - jak zaczynaz to ok, jak już sie bawisz i coś rozmnożyłes to strata czasu, choć droga nie jest

42d3e78f26a4b20d412==