PDA

Zobacz pełną wersję : śmiercionośna taśma dwustronna!!!!!!



Michał
03-10-2011, 09:12
Około tygodnia temu kupiłem swojego pierwszego węża (mahoniówke), na początku wiedza terrarium wrzystko jak należy.
Wrzystko było dobrze terrarium szczelne, wąż w świetnej kondycji, ale.
W moim terrarium była mata kokosowa przyklejona tasmą dwustronną, i pewne pięknego wieczora (powrut ze szkoły) patsze a węża nie ma. Jusz zdenerwowany zdejmuje mate ,a tam biedaczek mota się przyklejony. Odkleiłem go z niemałym trudem najgorzej było z głową, która była tak przyklejona że musiałem użyć nożyka technicznego żeby go odkleić. Po odklejaniu przyglądam się i widze olbrzymie rany, zdarcia łusek, podrużnienia skury.
A że nie znam się za dobrze na wężach(hoduje ptaszniki i płazy), więc za radą znajomego dwonie do dr.Zajączkowskiego, polecił antybiotyki i maści. Stosuje się. Mam nadzieje że rany się zagoją.
I napewno nie będzie taśmy klejącej w moim terrarium!!!!!!!(Polak mądry po szkodzie)
pozdrawiam
albopilosa

Kam-Ers
25-01-2012, 11:54
spułczuje ci jakiedyś zostaeiłam otwarte terra bo mysłała że wężyk nieuciekie no i uciekł i on i ja ay szczęście on że przeżył ja żego znalazłam

beniutek
15-02-2012, 02:52
chyba musisz wiecej czasu poswiecac szkole a nie wezowi, on przezyje a ciebie baba od polskiego umoczy
pozdrawiam, nie gniewaj sie ale bys posty przez jakis slowniczek puszczal.

42d3e78f26a4b20d412==