PDA

Zobacz pełną wersję : ucieczka gekona



Jeronimo
17-11-2011, 09:20
wlasnie wrocilem z sylwestra i patrze gekona lamparciego nie ma... moi starzy sie nim opiekowali (nieudolnie) i chyba zostalo terrarium niezamkniete. Pewnie spadl z ok. 1metra wysokosci na dywan i gdzies podreptal. Mysle ze ponad 1 dzien w temperaturze pokojowej bez wody to gekon nie wytrzymal :[[[ problem polega na tym ze nie moge go znalezc. POMOCY gdzie gekony moga ciagnac... czy do kaloryfera (cieplo) czy gdzies..... HELP HELP HELP

Ludzie pomocy :(((((((((((((((((((((((((((((((

martka
17-11-2011, 10:24
Szukaj wszędzie po całym domu .... Współczuje :(( Moj gekon niezbyt dobrze się czuje :((
pozdawiam
marta

Ghost
17-11-2011, 10:45
o qrde:(
jak go znajdziesz to daj znac:(
wspolczuje ale wierze ze wszytko bedzie ok.

Sir Szajba
17-11-2011, 10:51
Niewiem ale jak mi mój zwiał to przekopałem swoją chatę a gekon leżal obok terra

Jeronimo
17-11-2011, 12:03
po 6 godzinach poszukiwan gekon zostal znaleziony...
siedzial na elektronicznym zegarku (ktore wydziela cieplo), jest strasznie lodowaty i wystraszony. Pewnie w noc sylwestrowa odglosy fajerwerkow mu nie sluzyly :( Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze....

A co do miejsca znalezienia to musze powiedziec ze byl w tym samym pokoju co terrarium, ale za cholere nie moge wytlumaczyc jak wlazl na szafe 2metrowa. Podejrzewam ze po plaskiej scianie nie wszedl tylko po zwisajacym kablu od lampy.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze spedzacie pierwsze dni nowego roku w lepszym nastroju nic ja.

Bizonek mały
18-11-2011, 12:48
o rety,to straszne... szukaj po całym domu,gekony mogą zaszywać się w jakiś szczelinkach... ale mqasz rację,że ciągnie je raczej do ciepła !!! wspóczucie !!! pozdrawiam Cię !!! udanych poszukiwań ;I

Ghost
18-11-2011, 13:24
moze twoj gekon to alpinista:)

Kunoichi
29-07-2012, 07:11
czy jesli np gekon zniknie z terra, czy pies moze go wyczuc?:)

42d3e78f26a4b20d412==