PDA

Zobacz pełną wersję : ucieczka a.metalika



Wochu
21-12-2011, 14:24
wienc bylo to tak gdy odebralem zamowionego pajoka w krakowie na dworcu bylem szczensliwy ale nie do konca do tak naprawde niewiedzialem czy pająk zyje .Ale po przyjezdzie do domu wontpliwosci sie rozwialy bo pającze wyszedl i widac bylo ze byl w dobrej kondycji ale troche wystraszony.wypuscilem pajonczka do terrarium.ale wydawalo mi sie ono troche z duze.Pojawil sie jeszcze jeden problem ze za 20 min mialem korepetycje wienc zostawilem pająka w terra i wyszem.Po powrocie zastalem tate ktory otwozyl mi dzwi i mowi ,,Pająka nie ma w terrarium".Gały mi wyszly na wiezch .No w sumie ma 2 cm .gdy wszedlem do mojego pokoju zastalem terrarium po dokladnym przejzeniu stwierdzilem ze go niema i zobaczylem szczeline w siatce-pewnie tendy wylaz.Izaczelo sie szukanie.
Przeszukalismy z tatok caly pokuj i nic.zadzwonil muj kolega ktury tez choduje pająki.i mowie mu ze pajonka niemaa on na to ze pomoze mi go szukac i zaraz tam bendzie.Po chwili usliszalem pukanie i zastalem go w dziach.szybko sie rozabral i pomugl mi go szukac.szukalismy go przez 1 godzime i nic gdy kolega schylil sie pogbiurko zauwazyl cos co go zainteresowalo PAJĄK SIEDZIAL W KONCIKU WIELKIEGO TERRARIUM tak ze nikt go niewidzial i tak ta chistoria dobiegla konca i wszystko sie szczensliwie rozwienzalo.a pajonk trafil do szczelnego pojemnika.

Awikkularia
22-12-2011, 15:23
Porarzajonca chistoria....

noradarling
28-12-2011, 13:42
Tag, ale warzne rze sie pajong znalazł...:-)

Bluff
04-01-2012, 15:29
ja mam też metallice i biore ja na reke a on a bardzo spokojna nigdy nie ucieka za to moj blondi to jest dopiero agresiarz!

xxxxx
04-02-2012, 11:21
Jak coś ja mam b. smithi.Jestem z Warszawy!!!!!czekam na odpowiedź!!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==