PDA

Zobacz pełną wersję : "Śpiewająca" wycieczka;)



SNAKES
04-01-2012, 07:52
Cześć,

miałem kilka dni temu dość nieprzyjemną przygodę.
Podjąłem się koledze przewiezienia 2000 świerszczy - akurat do niego jechałem więc obiecałem to zrobić. Odebrałem je od hodowcy - odpowiednio zapakowane, z jedzeniem i siatką wentylacyjną.
Siatka co prawda była plastikowa, ale hodowca zapewnił mnie że jej nie przegryzą.

W domu postawiłem pudełko w przedpokoju - żeby je wziąć rano do auta i zawieźć. Oczywiście całą noc słychać było śpiew;)

Rano wstałem sobie spokojnie, i słyszę śpiew. W pierwszej chwili zdziwiłem się - wydawało mi się że nie można rozróżnić z którego kierunku dochodzi;) Ale nie przejmowałem się tym.
Dopiero po chwili zauważyłem, że na pudełku siedzi kilka świerszczy;)
Rozjerzałem się - dookoła istna inwazja;) Świerszcze dokładnie wszędzie;)
Wygryzły dwa otworki w plastikowej siatce;)

No i zaczęło się - wyłapałem około 100, może 150 świerszczy do osobnego pudełka (nie chciałem otwierać tego z 2000 bo to dopiero byłaby inwazja:). Zakleiłem pudełko (w sumie cała akcja trwała jakieś 2 godziny;) i zacząłem się szykować do wyjazdu.
Biorę kurtkę - spadają świerszcze, w butach - świerszcze;)
W sumie znalazłem jeszcze jakieś 30-40 świerszczy;)
Ale chyba się udało.

Zawiozłem świerszcze do kolegi - opowiedziałem mu o wszystkim i wróciłem do domu.
Od tego czasu udało mi się złapać jeszcze 5;)

Ciekaw jestem, czy jeszcze gdzieś się plątają po domu;)
Gdybym miał jaszczurki - miałbym trochę karmy, ale nie mam.
Za to następnym razem - dodatkowo zabezpieczę przesyłkę;)

Pozdrawiam wszystkich

Leny
04-01-2012, 08:08
Hehe ;) Poszukaj jakiegoś hodowcy gekonów ;) Pożycz tak z 20 sztuk na jedną noc :)

Pozdrawiam
Leny

snaak
28-01-2012, 12:51
mi jak zwiejwaj do pod lodowke to najpopularniejsze miejsce

Hari
28-01-2012, 12:57
HAHAHA!!!:D :)) Dobre!!! :)) Tak z nimi jest, ze jak wylezie jeden, to za nim wszystkie :) Ja moje znajduje zwykle w lazeience, albo na drodze do lazienki :) Nawet nie licze tych,ktore mi uciekly. Chyba wylazą po kablu grzewczym, ale nie jestem pewien. Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==