PDA

Zobacz pełną wersję : UCIEKŁA MI..,.........



dee jay
13-01-2012, 06:46
ROBIĄC CO WIECZORNY PRZEGLĄD PAJAKÓW I KARMIĄC ICH NIE ZAUWAŻYŁEM NIC NIEPOKOJĄCEGO. JEDNYM SŁOWEM WSZYSTKIE PAJĄCZKI BYŁY NA SWOIM MIEJSCU W SZCZELNIE ZAMKNENTYCH POJEMNIKACH! A W ŚRÓD NICH 3 AVIKULARE KTÓRE KUPIŁEM NIEDAWNO DO HODOWLI .
NA DRUGI DZIEŃ KOŁO GODZINY 14 GDY WRÓCIŁEM Z PRACY DOSTRZEGŁEM BRAK JEDNEJ AVIKULARY I TO TEJ NAJMNIEJSZEJ!!!!
NAJDZIWNIEJSZE JEST TO IŻ PUDEŁKO BYŁO ZAMKNIENTE<może sobie otworzył wyszedł i zamknoł:)) >? I DO DZIŚ NIE WIEM JAK MÓGŁ MI ZWIAĆ!!!:(( NO I OCZYWIŚCIE NERWOWE POSZUKIWANIA PAJĄCZKA KRÓRY MIAŁ OKOŁO 3 CM CIAŁA A POKÓJ MAM 26M WIEC MIAŁ SIE GDZIE SCHOWAĆ. CUDEM SIE ZNALAZŁ PO JAKIŚ AŻ! 30 MINUTACH.
SIEDZIEAŁ ZA SZAFĄ WCISNĄ SIE ZA ODKLEJONĄ TAPETE.
PISZE TO CELEM UŚWIADOMIENIA ŻE NAWET GDY WYDAJE NAM SIE ŻE MAMY WSZYSTKO PO KONTROLĄ TO WSZYSTKO MOŻE SIE STAĆ.....

minok
15-01-2012, 10:05
może go zerzrly

jaszczur
02-02-2012, 02:32
Mi się tak nie zdażyło :) ale co racja, to racja!!!!

yiuldyn
21-02-2012, 01:07
Gratuluje że udało ci sie znaleść pająka, ale 3 cm. to już sporo!

dee jay
21-02-2012, 01:26
dlamnie 20cm to sporo:))

Metus
01-04-2012, 13:23
dla mnie tez uciekla a.versicolor z zamknietego sloika! ale na szczescie na moich oczach!! wiec od razu ja zlapalem. Cala sprawa wygladala tak. Co wieczor zagladam do moich pajaczkow aby sprawdzic wilgotnosc, temperature itp. Sloik z malutka a.versi (L2) postawilem na biorku. Pokrywka sloika nie byla zakrecona ale polozona na sloiku i leciutko przekrecona. Pajak mimo tego uciekl. Po prostu przelazl pod niedokrecona pokrywka od sloika.... niesamowite!!!! teraz juz sloik mam zawsze dokrecony.

42d3e78f26a4b20d412==