PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczka WĘŻA :-((((



Siwen
16-01-2012, 11:27
wieczorem przed snem jak mam to w zwyczaju poszłam zobaczyć czy wszystkie zwierzęta są ,
dobra chomiki są
gekon jest
królik jest
rybki są
wąż ,węża NIEma tragedia miałam pare ciuchów na podłodze i innych śmieci (powodem byli goście )
przewruciłam pokuj do góry nogami i co no i nic była gdzieś 3 nad ranem
więcszukałam już 6 godzin !!Największy kłopot był w tym że niemogłam powiedzieć tego rodzicom , to by była katastrofa !!!!
Wąż miał zaledwie 30 cm i mógł wejść wszędzie na szczęście dziś popołudniu gdy załatwialam swoje sprawy w ubikacji coś się poruszyło
no to podeszłam i spojżałam w duł wąż wyłazi z wanny !!! z jakiejś szczeliny ! po dokładnym zbadaniu wąż był zdrowy .
Nadal niewiem jak mugł wyjść ?!

choduje zaskrońca zwyczajnego którego zamówiłam z specjalnym pozwoleniem zajakieś780zł

dee jay
17-01-2012, 03:22
780 wow inponująca cena

nazer
29-01-2012, 07:53
Siema siwen
u mnie to normalka moj thamnophis radix to mistrz ucieczek.
Ucieka mi pare razy w miesiacu ale na sczescie zawsze niedaleko tzn obok jego terrarium stoi terrarium gdzie trzymam Phrynohyas resinifictrix
waz chyba darzy je wielkim uczuciem albo traktuje je jako pokarm :) bo co ucieknie to zawsze jest przy ich terra.

ps. mam prozbe mozesz mi przeslac na maila fotki twego zaskronca i jego terra?
moj mail :nazer@interia.pl
moj gg :1989281
jesli bys chciala pogadac o uciekinierach to zapraszam na gg
jestem z Katowic
pozdrawiam Nazer.

Ayden
18-02-2012, 18:22
Czesc. No to mialas duzy problem przez ponad 6 godzinek. Ja tez jestem z Mysłowic i choduje boa tęczowego. Powiedz mi gdzie zalatwilas sobie tego wezyka z pozwoleniem???

Kruzel Tomasz
Kruzel@adyton.com.pl
tel.501090826
gg:4335361

yiuldyn
21-02-2012, 01:06
No miałąś szczęście, pozdrawiam!

42d3e78f26a4b20d412==