PDA

Zobacz pełną wersję : ANOLIS puf! NIE MA ANOLISA



Moskit
14-06-2012, 09:05
Kiedy byłem na wyjeżdzie u znajomych, zostawiłem jaszczury pod opieką rodziców. Wreszcie wracam, biegne do terra, a rodzice ze skruszoną miną mówią, że nie ma jednej jaszczurki. Mama rzyciła myśl, że mógł ją zjeść pająk, który zadomowił się podczas mojego wyjazdu. Uznałem to za bezsens i wyciągnąłem pajęczego drania. Byłem cały zrozpaczony brakiem małej(tak nazywa się anoliska). Po tygodniu pogodziłem się z utratą, a tu nagle mała siedzi na szybie terrarium po jego zewnętrznej stronie. Złapałem ja i wrzuciłem do terra. Była strasznie chuda. Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.:)


Pozdrawiam!

Moskit
14-06-2012, 09:09
A, zapomniałem.

Za jakiś tydzień znowu zniknęła. Ale tym razem szybko wychwyciliśmy jej kryjówkę. Siedziała za paprotką w książkach.Znów ją złapałem i wsadziłem do terra. Okazało sie że szpara pomiędzy szybami była tak duża że mogła się tam zmieścić. Ale załatałem dziure i wszystko jest OK.

Pozdrawiam!!!

Dr_Who
17-06-2012, 12:41
:)

Jakubik
27-06-2012, 01:15
Ciesze się, że zakończenie nie było smutne!
Zycze Ci dalszej udanej hodowli :).

nazer
27-06-2012, 04:20
Dobrze ze sie dobrze skonczylo :) Anolisy sa swietne sam kiedys mialem i sie zastanawiam czy nie wrocic do hodowli tych pieknych jaszczurek.
pozdrawiam Nazer.

[b]=======================
[b]Python regius 1.0 ( bede go mial tylko do soboty )
[b] Elaphe teaniura frisei 1.0
[b]Eublepharis macularius 0.0.1
[b] Brachypelma vagans 0.0.5

trials
02-08-2012, 03:03
niezły urwis z tego anoliska...

42d3e78f26a4b20d412==