PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zwykle uciekające świrszcze :)



Kunoichi
14-08-2012, 13:37
niedlugo bede miec gekona i tak sobie czytam o świerszczach na forum....itak sie zastanawiam, skoro tyle razu byly inwazje w domu...to poco wnim je otwieracie z pudelek? czy niemozna przygotowac tego na balkownie>? nawet jesli uciekna to jedne zlapiesz a drugie spaadna z balkonu i pijda w swiat :)....a w zime....w zime pojdz se na klatke schodową....jesli uciekna to niebedzie wiekszego problemu je znalezc bo na klatce niema zakamarkow jak w pokoju. NIC DODAC NIC UJAC :)

Double
15-08-2012, 10:39
a z tej klatki wleza komus do mieszkania i bedzie afera jak stopięćdziesiąt. nie polecam. poza tym jak ktos ma terrarium lub akwarium na swierszcze albo nawet wielkiego faunaboxa, to nie bedzie tego wytargiwal na balkon, szczegolnie gdy jest podlaczone do lapmki albo czegos takiego. amen.

Fryzjer
21-08-2012, 16:05
ogluszyc je troszke ;] albo nie wiem kilka nog wyrwac ;)

MATYLDA
03-09-2012, 07:48
Nienawidze uciwkajacych świerszczy! Hej!

krzdab2150
29-09-2012, 10:56
człowieku jest zima (prawie). Wyobrażasz sobie manewry na balkonie przy -10 stopniach mrozu?? Ja bym mógł tego nie przeżyć, nie mówiąc o zwierzakach. I jeszcze jedno - wynieś

12 terrariów na balkon??!! A jak ktoś ma np 100 pajaków - raczej niemożliwe.
Z jednym można biegAĆ, ale wolę świerszcza, który uciekł mi w domu, niż na klatce i przestraszył sąsiadkę, która przechodząc obok zobaczyła proces karmienia i umarła na zawał (dżołk :)) )

uciekające świerszczuchy są cool!
Uwolnić uciekające świerszcze...

Pozdrawiam

Serena
02-11-2012, 16:43
Wolność dla świerszczy!
:)

42d3e78f26a4b20d412==