PDA

Zobacz pełną wersję : ZAKŁAD HIGIENY WET. W KRAKOWIE-KPINY!!



pati1
02-10-2012, 12:59
Witam.
Chciałem opisać moją wizyte w Panstwowym Zakładzie Weterynaryjnym w Krakowie przy ul. Brodowicza , gdzie jest " profesionalma"klinika, oraz labolatorium.
Pojechałem tam zrobić wymaz małemu BOA, gdyż obawiam sie jakiejś bakterii w jego organizmie.Wchodze, przychodzi Pani Doktor i Pyta:

-a co to za waż?
-czy trzymam to w domy,czy mam sklep?
-a to on sobie poprostu jest, bo kontaktu takiego jak z pieskiem, czy kotkiem to nie ma!!!
-zdziwiła sie ze można kupić takie "COŚ" w sklepie?

Po serii irytujących pytań stwierdziła ze nie otworzy wężowi paszczy do wymazu, bo ją ukąsi i zę ja mam to zrobić!!

Na końcu spytałem czy jest tu jakiś lekarz co zna sie na gadach i czy ona jest lekarzem? Odpowiedziała ze jest lekarzem i że sie na gadach zna!!!

Po wyjściu z pokoju idzie się do kasy zapłacić, a pani w kasie ...to co dolega pieskowi?
Miałem dosć.Gratuluje takiej fachowej obsługi w Państwowej firmie gdzie czas leci od kawki do herbatki...
A miłośnikom innych stworzeń niż pieski i kotki GORACO NIE POLECAM tej firmy.

xKubax
02-10-2012, 13:14
hahahahahahahahahaha........... :/
.................................................. .....
hmmmmm
w sumie to nie wiem czy sie smiac czy plakac ?

Pozdrawiam ! Kuba

FarmeR
02-10-2012, 13:20
a ile sobie policzyli?

pati1
02-10-2012, 13:28
za wymaz 15 zł, a jak coś wyjdzie to drugie 15zł za za antybiogram.
Pani Doktor jeszcze gadała:
...biedny węzyk, chory wężyk i cmokała do niego jak do pieska!!!!!!!!!!

Alerik
02-10-2012, 13:43
Heheeeeeeeeeeeeeeeeee...
Dobrze że mieszkam we Wrocławiu...

MadRabbit
03-10-2012, 04:04
sluchaj zawsze mozzesz poczekac jak BOA dorosnie z pani doktor zrobisz przekaske:)))
a na powaznie to zastanawiam sie kto jej dal dyplom lekarza wet. bo jesli tak samo wyksztalcony lekarz to zaczynam sie obawiac zabrac ktorekolwiek zwierze do weteryrynarza

Sułek
03-10-2012, 06:17
trza było zaglądnąć do biofila
zaoszczędziłbyś 15zł a sterylnych wymazówek ci u mnie dostatek....

pati1
03-10-2012, 09:54
Łukasz! Byłem u Ciebie, lecz trak jak rozmawialiśmy to tu chodzi o czas.Nie zaoszczędził bym nic bo gdy przyniosze gotową próbkę to płace tyle samo.

A propos BOA, to faktycznie wykryto u niego bakterie, więc pędze do jakiegoś NORMALNEGO weta.

chaciak
11-10-2012, 23:20
hehe dziwisz sie to sie nazywa własnie Polski Pańswtowy Zakład Weterynaryjny. Z takimi rzeczami jak tobie sie przydarzyło można sie tylko w Polske spotkać.

mAYh3m
17-10-2012, 01:51
Ja pier***e. Takich "lekarzy" powinno sie eksterminowac. Taki ktos zagraza zyciu naszych pupili. Niestety coraz wiecej lekarzy ma takie samo podejscie jesli chodzi o nas - ludzi. Cos cienko widze przyszlosc tego zawodu. Ludzi, ktorzy sa w nim pochlanieci i naprawde staraja sie pomoc jest malo.

Ps. Pati1 - ja bym zrobil tak. Nie karmil weza od 2 - 3 tygodni i wpadlbym do tej samej pani na wizyte. Rozjuszylbym lekko weza pokazujac mu chociazby ceny benzyny, czy najswiezsze skandale prosto z sejmu. Mysle ze Pani "Doktor" na pewno dobrze poznalaby anatomie weza........ od srodka.

Pozdrawiam,

elefantao
25-11-2012, 05:42
bo to polska....:-)pani doktor pewnie dostała dyplom bo ojciec poszedł z kilo kiełbasy do kogo trzeba ....:-)

42d3e78f26a4b20d412==