PDA

Zobacz pełną wersję : urwalem mu pedipalpe:(((



wrona84
08-11-2012, 18:21
przenosilem mojego "LOBO"(Brachypelma albopilosa) do wiekszego terrarium i upuscilem na niego maly plastikowy pojemniik w ktorym byl trzymany z wysokosci ok 8cm.to wystarczylo aby stracil pedipalpe.przezylem szok.myslalem ze zdechnie bo oprocz "czucia" sluzyla mu ona jeszcze do rozdrabniania i "pobierania" pokarmu.na szczescie po dwoch wylinkach "wyrosła"nowa i wszystko jest ok.niemile doswiadczenie.nikomu nie polecam.(za bledy w tekstcie z gory przepraszam.jest 2:30 i troche mi sie oczy zamykaja).

rysiosz
08-11-2012, 23:49
Ja też kiedyś prawie coś takiego miałem kiedy robiłem mojemu gekonowi w terrarium wsadzałem mu oprawe do żarówki i tak zakręcam a mój gekon jest jak zawsze ciekawy i podeszedł zobaczyć ja ta oprawka sama wyskoczyła jakby nie mój malutki ruch rękom to jest po moim gekonie normalnie 1 cm obok spadła oprawka jak by nie odsunołem ręki to koniec po nim :( ale dobrze się do skończyło ale miałem stracha wtedy nie polecam robienia nic w terra kiedy zwirze jest w nim bo moze sie cos stać a tego nie życze !! :)

treewood
05-12-2012, 04:57
ja mialem podobnie ... robilem z terrarium gdzie trzymalem nietoperza ... i szybka, ktora sie rozsuwa opadla mi 0.5 cm od glowy nietoperza

42d3e78f26a4b20d412==