PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczka rzekotki .. :/



Fredomirek
19-12-2012, 12:03
Hej!
Pomóżcie!! Przeszukałem już wszystko i nie mogę znależć 3-4 cm. żabki :( Nie wiem gdzie mogła się podziać, są takie ruchliwe i skoczne, że najprawdopodobniej wyskoczyła przy przenoszeniu do tymczasowego pojemniczka na sprzątanie. :( Nie wiem co robić :(

Pozdrawiam, Piotr

OTILOPUS
19-12-2012, 12:16
Piotrek, szukaj w kwiatkach i wszystkich zacienionych miejscach, które nadają się na kryjówkę (za meblami itp.). Nie wiem jak długo jej nie ma, ale mam nadzieję, że ją znajdziesz całą i zdrową.
Przykro mi, że właśnie Ciebie to spotkało :(
Daj znać czy ją znalazłeś.
Pozdrawiam Anita

Fredomirek
19-12-2012, 13:25
Dzięki za wsparcie :( Zaraz wszczynam poszukiwania, może noc ją obudziła skoro w dzien nie mogłem jej znaleźć (nie mam jej dopiero kilka godzin ok.4) Tzn. mam nadzieje ze nie ma jeje tak krotko ale b. watpie zeby uciekla wczorajszej nocy. Na 90% zwiala niedawno (na szczescie).

Pozdrawiam, Piotr

dr Robert
21-12-2012, 15:12
Niestety istnieje zagrożenie, że wyschnie, jeżeli nie zostanie znaleziona tej nocy. Proponuję użyć spryskiwacza, tylko niestety można sobie wilgocią narobić szkód w mieszkaniu. Ewentualnie w kilku miejscach zostawić mokre szmaty, ręczniki na folii, jeśli nie uda jej się szybko znaleźć.

Fredomirek
22-12-2012, 13:23
Dziękuje za odpowiedz, zaraz porozkladam mokre reczniki na foliach .. mam nadzieje ze sie odnajdzie. Że tez przytrafiaja sie ludziom takie rzeczy gdy czlowiek dba o zwierzeta jak tylko moze i sie do nich bardzo przywiazuje.. eh.. :(

Pozdrawiam, Piotr

42d3e78f26a4b20d412==