PDA

Zobacz pełną wersję : ŚLĄSKI ODDZIAŁ PST



Jarek Zajączkowski
11-01-2012, 07:15
Dostałem list od Zarządu PST - pierwszy i jak na razie jedyny. Wzruszyłem się.......i nawet odpisałem (poleconym!) Chyba mnie jednak lubią - ale jak tu nie lubić "ojca chrzestnego"?
Ale do rzeczy.
Zgodnie z DYREKTYWĄ PREZESA jako pełnomocnik regionalny podjąłem starania o zorganizowanie Zjazdu Założycielskiego Śląskiego Okręgu PST obejmującego Śląsk dolny, opolski i górny. Lista członków i kandydatów na dziś liczy 33 osoby. Wiem, że zainteresowanych może być (jest)więcej. Dlatego p/t kandydatów proszę o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przesłanie na adres Zarządu - z jednoczesnym mailowym, telefonicznym lub listownym powiadomieniem pełnomocnika czyli mnie. Deklaracje możecie otrzymać także bezpośrednio ode mnie.
Jednocześnie proszę Nooka (jeśli to możliwe) o uruchomienie pod-strony "Śląski oddział PST" na której podobnie jak przy organizacji ubiegłorocznego spotkania we wrocławskiej Hali Ludowej znajdą się wszystkie informacje z regionu oraz lista chętnych - uczestników zjazdu założycielskiego.

Frontside
12-01-2012, 04:39
czy mozna uzyskac wiecej informacji na ten temat? Jesli tak to bardzo prosze na maila (meth@telvinet.pl) albo tu na forum!!!
Dziekuje!!!

Nook
12-01-2012, 06:04
> Zgodnie z DYREKTYWĄ PREZESA jako pełnomocnik regionalny
> podjąłem starania o zorganizowanie Zjazdu Założycielskiego
> Śląskiego Okręgu PST obejmującego Śląsk dolny, opolski i
> górny. Lista członków i kandydatów na dziś liczy 33 osoby.
> Wiem, że zainteresowanych może być (jest)więcej. Dlatego p/t
> kandydatów proszę o wypełnienie deklaracji członkowskiej i
> przesłanie na adres Zarządu - z jednoczesnym mailowym,
> telefonicznym lub listownym powiadomieniem pełnomocnika czyli
> mnie. Deklaracje możecie otrzymać także bezpośrednio ode mnie.


Kiedy PST ruszy pełną parą?

Zjazd założycielski - w jaki odbedą się wybory? (demokratyczne wybory uczestników zjadu?)

Czy na zjeździe bedą różnego rodzaju wykłady? Goście specjalni?

Chcemy się czegoś więcej dowiedzieć :-)

Damian_...
22-01-2012, 14:32
Jestem jak najbardziej za tylko...
wlasnie - troche wiecej informacji.

Pozdrawiam.

Jarek Zajączkowski
25-01-2012, 04:18
Wczoraj odbyłem interesującą rozmowę z organizatorem wrześniowych targów INTER_ZOO-BOTANICA 2003. Zgodnie z jej ustaleniami chciałbym poinformować, że podobnie jak w ubiegłym roku pod koniec września odbędzie się w ramach Targów Konferencja Terrarystyczna połączona z wystawą zwierząt i ekspozycją sprzętu terraryjnego. Konferencja będzie jednocześnie okazją do ukonstytuowania się Śląskiego Okręgu PST. wyboru władz, określeniu metod działania. Biletem wstępu (bezpłatnym) na Konferencję (oraz Targi) będzie legitymacja członkowska PST. W związku z powyższym zapraszam wszystkich zainteresowanych do szybkiego wypełnienia niezbędnych formalności - tzn. wypełnienia i przesłania na adres Zarządu deklaracji członkowskiej i poinformowanie mnie o tym fakcie drogą mailową.

Program konferencji jest otwarty na Wasze propozycje. Tematem wykładów mogą być:
1. Choroby pasożytnicze gadów (płązów, owadów, pajęczaków) i ich zwalczanie.
2. Zaburzenia rozwojowe gadów (płazów, owadów, pajęczaków)związane z nieodpowiednimi warunkami chowu i żywienia.
3. Rozmnażanie gadów (płazów, owadó, pajęczakó) w niewoli
4. Handel i legalizacja zwierząt chronionych przepisami CITES w Polsce i krajach Unii Europejskiej
5. Zasady zachowania "dobrostanu" zwierząt terraryjnych w sklepach i giełdach zoologicznych
6......................
7....................... (czekam na propozycje)
Do wygłoszenia referatów zamierzam zaprosić znanych i poważanych herpetologów, hodowców - naukowców i praktyków. Proszę również Was, jeśli czujecie się na siłach przedstawić swoje spostrzeżenia i doświadczenia w zakresie chowu i hodowli zwierząt terraryjnych o nadsyłanie zgłoszeń tematów i tekstu - WSZYSCY MOŻEMY WZIĄĆ CZYNNY UDZIAŁ W TWORZENIU KONFERENCJI. Przewiduję możliwość wypłacenia godziwego honorarium autorskiego.
W tzw. międzyczasie spotkamy się na bardziej kameralnych warunkach w celu pobrania deklaracji członkowskiej, uzgodnień dot. organizacji Konferencji. Nie ukrywam, że organizacja ubiegłorocznej kosztowała mnie wiele pracy (o kasie nie wspomnę) - Liczę na waszą pomoc! Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (Strona Główna - "Weterynarz".)

piotrs
25-01-2012, 05:35
Jarku,gratuluję aktywności i konsekwencji w tworzeniu Oddziału Śląskiego PST.Zadanie na "chrzest bojowy" jest bardzo ambitne.Będzie wymagało od Was (z przyczyn lokalizacji większość obowiązków spadnie na barki terrarystów związanych ze Śląskiem) sporo pracy i zaangazowania,ale zapewne pozostanie w pamięci.Oczywiście nie znaczy to ,że Zarząd PST i członkowie z innych regionów pozostawią Was samych sobie. Opierając się na rozmowach i ustaleniach z Organizatorem (siła negocjacji Jarka) mamy duże szanse wyraźnego zaznaczenia obecności PST na Targach.Wykorzystajmy to.Zorganizowanie pierwszego regionalnego Oddziału PST będzie dla nas wszystkich sukcesem i miłym przeżyciem. Życzę nam wszystkim wytrwałości i skuteczności w realizacji tych zamierzeń.

Jarek Zajączkowski
25-01-2012, 14:14
Dzięki....Twoje słowa Prezesie stanowią dla mnie gwarancję "bezpieczeństwa" ;))))))))))))))))))))

42d3e78f26a4b20d412==