PDA

Zobacz pełną wersję : agresywny regius



Andre
06-02-2013, 11:22
czytałem,słuchałem innych ludzi znających się na gadach(wężach) regiusy,łagodne,troszkę problemowe przy karmieniu. kupiłem i co? on (ona) wcina bez większych problemów, ale jest bardzo agresywna. nie zwija się w kłębek jak się przestraszy tylko ssssyczy i atakuje.wczoraj przyrżną(eła) w szybke od terra,chciał mnie dziabnąć! co mam z nim(nią) zrobić, dać w łep ? tak delikatnie aby nie uszkodzić czy co?

DEXiu
06-02-2013, 11:45
Tak. Daj mu w ŁEP. A tak na poważnie - to nic dziwnego, że jest troszkę agresywny - przyzwyczai się za pare tygodni. Przeciwnie - powienieneś się bardzo cieszyć, że nie ma problemów z karmieniem a regiusek jest dość pobudliwy. Jak cię dziebnie w palucha to trudno - terrarystyka to sport ekstremalny :)))

Andre
06-02-2013, 16:51
w palucha to nie problem, ale on poluje na twarz(dokładnie na oczy) tak jak poluje na wolności na małe ssaki i inne stworki

Sm0k3D
06-02-2013, 22:35
heh, jak moja gekonica byla zdenerwowana mnie dziabala to zakrywalem poprostu terra ciemnym materialem i wychodzilem z pokoju, albo bylem bardzo cicho, i tak lagodniala powoli :)

iibell
07-02-2013, 01:15
Na początku wszystkie muszą odreagować stres więc nie denerwuj się z czasem mu przejdzie a wąż to nie zabawka .Moja samica też była agresywna a tera zjest grzeczna jak baranek chociaż czasami jej się też zdarzy mieć gorszy dzień.Jak widzę jesteś moim sąsiadem z Chomiczówki.Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz.

Gadman
09-02-2013, 12:01
http://www.snakes.pl/ przeczytaj sobie o oswajaniu wezy i bedziesz wiedzial co robic



Kiedy wszystko idzie źle pamiętaj, że może być jeszcze gorzej.

elyahoo
18-02-2013, 07:42
ja tyż jestem z Chomiczówki (co prawda nie mam weżyków tylko jaszczury, ale dobrze wiedzieć, że mieszka się obok ludzi o podobnych zainteresowaniach ;) )

42d3e78f26a4b20d412==